Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 6. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Šampion A - Brežice 1919 A 3 : 1 2 : 0
   Kraj: Celje - Igrišče pri IV.OŠ    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Šabec Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion A
Priimek in ime Rojen
  1  Dimnik Nik (V) 20.03.04
  5  Džumhur Sen 26.10.05
  6  Dobovičnik Ben 04.02.05
  7  Doler Liam 03.08.04
  8  Satler Jan 16.06.04
  9  Kajzba Nina 04.04.04
  10  Videčnik Urh (K) 24.01.04
  11  Turk Jaka 23.08.04
  13  Gnilšek Nejc 07.05.05
  14  Hempt Lukas 10.09.05
  15  Narat Filip 30.04.05
  17  Malec Tine 14.01.05
  18  Flis Jakob 19.07.04
  19  Srše Jaša (V) 20.04.04
  20  Obreza Tai 28.08.05
  21  Štante Tjaš 19.09.05
   Brežice 1919 A
Priimek in ime Rojen
  1  Brce Julijan (V) 08.11.04
  3  Bajs Domen 12.11.04
  4  Urek Luka 25.04.04
  5  Čurič Luka (K) 11.04.04
  6  Juhart Luka 02.06.04
  7  Zlobko Filip 29.04.04
  8  Brkić Timotej 18.07.05
  9  Ruedl Andraž 20.01.04
  10  Geč Nik 15.02.04
  11  Sirk Lev 04.08.04
  50  Kolar Tim 21.05.04
  51  Strgar Domen 29.06.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   Brežice 1919 A
   Miljanović Saša
   STRELCI
   NK Šampion A
   1 : 0 11 - Turk Jaka (11')
   2 : 0 11 - Turk Jaka (16')
   3 : 0 8 - Satler Jan (42')
   Brežice 1919 A
   3 : 1   5 - Čurič Luka (46') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion A
    8 - Satler Jan (29')
   Brežice 1919 A
   IZKLJUČENI
   NK Šampion A
   Brežice 1919 A
   MENJAVE
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
   Brežice 1919 A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan