Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 16/17
  Zapisnik: 8. krog 23.10.16
   TEKMA: NK Žalec - NK Šampion A 1 : 4 0 : 2
   Kraj: Žalec - Športni park Žalec    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Šabec Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Ferme Mark (V)
  2  Golič Lovro
  3  Zupanc Jaka
  4  Kotnik Gorazd
  5  Jahdauti Edison
  6  Vozelj Gregor
  7  Stojaković Aleks (K)
  8  Krk Maj
  10  Jereb Cilenšek Vid
  13  Štravs-Mičić Luka
  14  Kuburaš Tarik
  15  Djaković Denis
  16  Štekovič Timotej
   NK Šampion A
Priimek in ime
  1  Dimnik Nik (V)
  5  Džumhur Sen
  6  Dobovičnik Ben
  7  Doler Liam
  8  Satler Jan
  9  Kajzba Nina
  10  Videčnik Urh (K)
  11  Turk Jaka
  13  Gnilšek Nejc
  14  Hempt Lukas
  15  Narat Filip
  17  Malec Tine
  18  Flis Jakob
  19  Vrbovšek Dominik
  20  Obreza Tai
  21  Štante Tjaš
  33  Srše Jaša (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Žalec
   Gračnar Dejan
   NK Šampion A
   Mihalič Anton
   STRELCI
   NK Žalec
   0 : 1 15 - Djaković Denis (9')AG
   1 : 2 5 - Jahdauti Edison (38')
   NK Šampion A
   0 : 2   11 - Turk Jaka (10') 
   1 : 3   7 - Doler Liam (57')  11m
   1 : 4   17 - Malec Tine (60') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
    14 - Kuburaš Tarik (46')
    7 - Stojaković Aleks (51')
   NK Šampion A
    10 - Videčnik Urh (49')
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   NK Šampion A
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
   NK Šampion A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan