Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 20 18 0 2 181:10 54
2. NK.Laško-Pivovar 20 17 1 2 109:17 52
3. KNK Odred Kozje - NK Imeno 20 14 3 3 84:11 45
4. NŠ NK Krško B 20 9 1 10 47:47 28
5. Kovinar Štore 20 8 3 9 36:57 27
6. AS System Šmarje pri Jelšah 20 7 3 10 35:75 24
7. NK Ljubno ob Savinji 20 7 2 11 45:74 23
8. ND Polzela 20 7 2 11 34:72 23
9. NK Vojnik 20 7 2 11 43:53 23
10. NK Vransko 20 4 1 15 43:123 13
11. NK Šoštanj 20 3 0 17 32:150 9
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
22. krog 01.06.18
Kovinar Štore:NŠ NK Krško B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 3 (1 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Vojnik 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:ND Polzela 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK.Laško-Pivovar 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
21. krog 25.05.18
NŠ NK Krško B:NK Ljubno ob Savinji 3 : 3 (0 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 11 (0 : 4) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:Kovinar Štore 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vojnik:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
ND Polzela:NK Šoštanj 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
20. krog 18.05.18
NK.Laško-Pivovar:AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NŠ NK Krško B 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vransko:ND Polzela 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
Kovinar Štore:NK Ljubno ob Savinji 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vojnik 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
NK Vransko:ND Polzela 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
19. krog 11.05.18
ND Polzela:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 : 12 (1 : 7) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Kovinar Štore 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NK Vransko 7 : 1 (3 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Šoštanj 9 : 1 (5 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:Kovinar Štore 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 7 (0 : 3) zapisnik
18. krog 04.05.18
NK Šoštanj:NK Ljubno ob Savinji 3 : 4 (1 : 2) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK Vojnik 9 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Vransko:NŠ NK Krško B 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:ND Polzela 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
17. krog 20.04.18
ND Polzela:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Šoštanj 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Vransko 4 : 6 (1 : 2) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK.Laško-Pivovar 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
16. krog 13.04.18
NK Vransko:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NŠ NK Krško B 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Vojnik 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Šoštanj 8 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK Ljubno ob Savinji 11 : 1 (5 : 1) zapisnik
15. krog 06.04.18
NK Ljubno ob Savinji:NK.Laško-Pivovar 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:KNK Odred Kozje - NK Imeno 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:NK Vransko 4 : 5 (3 : 1) zapisnik
ND Polzela:Kovinar Štore 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 30.03.18
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Ljubno ob Savinji 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:NK Vransko 5 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK Šoštanj 18 : 0 (10 : 0) zapisnik
ND Polzela:NK Vojnik 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
13. krog 23.03.18
NŠ NK Krško B:ND Polzela 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Vojnik:Kovinar Štore 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Šoštanj:NK.Laško-Pivovar 1 : 8 (1 : 3) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 14 (0 : 4) zapisnik
12. krog 16.03.18
ND Polzela:NK Ljubno ob Savinji 1 : 7 (1 : 5) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Šoštanj 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Vransko 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Vojnik:NŠ NK Krško B 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Kovinar Štore:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 7 (0 : 1) zapisnik
11. krog 03.11.17
NŠ NK Krško B:Kovinar Štore 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Ljubno ob Savinji 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
ND Polzela:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 7 (0 : 5) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK Vransko 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 27.10.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Vojnik 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NŠ NK Krško B 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šoštanj:ND Polzela 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:AS System Šmarje pri Jelšah 11 : 0 (8 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK.Laško-Pivovar 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 20.10.17
ND Polzela:NK Vransko 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NK.Laško-Pivovar 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Vojnik:NK Šoštanj 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:Kovinar Štore 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
8. krog 13.10.17
NK Vransko:NK Vojnik 0 : 7 (0 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:NŠ NK Krško B 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:ND Polzela 10 : 0 (5 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Ljubno ob Savinji 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
7. krog 06.10.17
NK Ljubno ob Savinji:NK Šoštanj 5 : 3 (4 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:Kovinar Štore 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Vransko 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Vojnik:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 10 (0 : 6) zapisnik
ND Polzela:NK.Laško-Pivovar 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
6. krog 29.09.17
NK Šoštanj:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:ND Polzela 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Vojnik 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NŠ NK Krško B 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Ljubno ob Savinji 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
5. krog 22.09.17
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Vransko 14 : 0 (5 : 0) zapisnik
NK Vojnik:AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK.Laško-Pivovar 1 : 5 (1 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:Kovinar Štore 2 : 4 (2 : 1) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
4. krog 15.09.17
NK.Laško-Pivovar:NK Ljubno ob Savinji 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:NŠ NK Krško B 1 : 7 (1 : 2) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:ND Polzela 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Vransko:NK Šoštanj 5 : 9 (4 : 5) zapisnik
3. krog 08.09.17
NK Ljubno ob Savinji:AS System Šmarje pri Jelšah 9 : 1 (5 : 0) zapisnik
NK Vojnik:ND Polzela 0 : 3 (0 : 3) zapisnik
NK Šoštanj:NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 : 15 (0 : 7) zapisnik
NK Vransko:Kovinar Štore 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
KNK Odred Kozje - NK Imeno:NK.Laško-Pivovar 4 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 01.09.17
ND Polzela:NŠ NK Krško B 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
AS System Šmarje pri Jelšah:KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
NK.Laško-Pivovar:NK Šoštanj 16 : 0 (7 : 0) zapisnik
Kovinar Štore:NK Vojnik 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:NK Vransko 18 : 0 (10 : 0) zapisnik
1. krog 25.08.17
NK Vransko:NK.Laško-Pivovar 3 : 8 (0 : 4) zapisnik
NK Šoštanj:AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
NK Rogaška Krovstvo Ivanoš:Kovinar Štore 14 : 0 (9 : 0) zapisnik
NŠ NK Krško B:NK Vojnik 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Ljubno ob Savinji:ND Polzela 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan