Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 30.03.18
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - NK Ljubno ob Savinji 1 : 4 (1 : 1)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Hvala Tilen (V) 22.05.03
  4  Gaberšek Matija 09.05.04
  6  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  7  Smodej Klavdij 11.01.03
  9  Štruklec Tilen 24.01.03
  10  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  11  Strašek Matej 06.03.03
  13  Saramati Rinor 26.12.04
  14  Murko Mihael 22.01.04
  15  Stanković Sven 16.04.05
  18  Planinšek Enej 24.07.04
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Žehelj Miha 06.02.03
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Kosmač Jan 08.07.03
  5  Pečovnik Kaja 01.02.03
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  7  Berak Ognjen 22.12.04
  8  Poličnik Maks 20.07.05
  10  Robnik Primož 03.05.03
  11  Podkrižnik Anza (K) 29.07.03
  16  Kopušar Anej 22.07.04
  Rezervni igralci
  5  Sadria Sali 15.12.03
  8  Šumlak Blaž 09.01.04
  12  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  17  Uršič Bine 13.01.04
  Rezervni igralci
  13  Jeraj Kimi 20.04.05
  14  Vodušek Miha 18.12.04
  17  Ročnik Jan 18.11.04
  18  Zamernik Rok 03.03.05
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1 6 - Lah Koštomaj Žan (14')
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   7 - Berak Ognjen (8') 
   1 : 2   11 - Podkrižnik Anza (38') 
   1 : 3   18 - Zamernik Rok (46') 
   1 : 4   10 - Robnik Primož (65') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
    15 - Stanković Sven (37')
    18 - Planinšek Enej (63')
    7 - Smodej Klavdij (67')
   NK Ljubno ob Savinji
    3 - Černivšek Maša (42')
    5 - Pečovnik Kaja (50')
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Gajšek Tristan
       1 - Hvala Tilen
  48'     5 - Sadria Sali
       6 - Lah Koštomaj Žan
  53'     8 - Šumlak Blaž
       13 - Saramati Rinor
  64'     17 - Uršič Bine
       9 - Štruklec Tilen
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  21'     18 - Zamernik Rok
       16 - Kopušar Anej
  41'     13 - Jeraj Kimi
       7 - Berak Ognjen
  48'     14 - Vodušek Miha
       11 - Podkrižnik Anza
  68'     17 - Ročnik Jan
       2 - Žehelj Miha
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan