Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 27.10.17
   TEKMA: NK Rogaška Krovstvo Ivanoš - AS System Šmarje pri Jelšah 11 : 0 (8 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  14  Puglisi Damiano 25.03.03
  15  Lorber Marcel 26.04.04
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  2  Bračun Nik 05.09.04
  3  Saramati Rinor 26.12.04
  4  Gaberšek Matija 09.05.04
  5  Sadria Sali 15.12.03
  6  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  7  Strašek Matej 06.03.03
  9  Štruklec Tilen 24.01.03
  10  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  11  Planinšek Enej 24.07.04
  14  Murko Mihael 22.01.04
  Rezervni igralci
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  13  Lipnik Niko 25.04.05
  16  Šket Marcel 01.05.04
  Rezervni igralci
  12  Hvala Tilen (V) 22.05.03
  15  Mikez Tjaš 02.08.05
  16  Cerovšek Tadej 25.03.04
  17  Uršič Bine 13.01.04
  18  Krulec Filip 01.06.03
   TRENER
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   1 : 0 9 - Podlesnik Medej (6')
   2 : 0 9 - Podlesnik Medej (9')
   3 : 0 15 - Lorber Marcel (13')
   4 : 0 15 - Lorber Marcel (22')
   5 : 0 14 - Puglisi Damiano (23')
   6 : 0 10 - Puhek Nik (28')
   7 : 0 14 - Puglisi Damiano (33')
   8 : 0 5 - Lugi Argjent (35')
   9 : 0 10 - Puhek Nik (41')
   10 : 0 15 - Lorber Marcel (50')11m
   11 : 0 9 - Podlesnik Medej (66')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   AS System Šmarje pri Jelšah
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  16'     16 - Šket Marcel
       6 - Gajster Gal
  46'     13 - Lipnik Niko
       4 - Majer Nejc
  46'     7 - Šiljeg Leon
       14 - Puglisi Damiano
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  25'     17 - Uršič Bine
       6 - Lah Koštomaj Žan
  36'     12 - Hvala Tilen
       1 - Gajšek Tristan
  58'     16 - Cerovšek Tadej
       5 - Sadria Sali
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan