Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 18. krog 04.05.18
   TEKMA: Kovinar Štore - KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 6 (0 : 1)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime Rojen
  1  Mihelič Jaka (V) 10.01.03
  3  Obrez Gal 16.09.04
  4  Lišanin May 18.09.04
  5  Napret Aljaž 03.10.04
  6  Petelinšek Nejc (K) 13.05.04
  9  Ocvirk Aleš 06.12.04
  13  Žula Matevž 17.01.03
  20  Kragelj Žan 25.08.04
  21  Ojsteršek Matej 08.05.04
  22  Korenjak Urban 17.07.04
  23  Nura Eron 25.05.04
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Perc Patrik 23.11.04
  11  Kladušek Jožef (K) 24.06.03
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  17  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Toplišek Žan 30.11.04
  Rezervni igralci
  7  Gobec Nik 02.10.05
  8  Odlazek Eva 03.02.04
  10  Zakelšek Lana Melanija 24.05.05
  11  Brecl Urška 05.03.04
  15  Urukalo Nik 02.02.04
  Rezervni igralci
  8  Humski Gal 06.09.04
  19  Božičnik Marko 30.04.05
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   Kovinar Štore
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   10 - Perc Patrik (9') 
   0 : 2   7 - Kukovič Nejc (37') 
   0 : 3   15 - Posteržin Luka (39') 
   0 : 4   28 - Toplišek Žan (41') 
   0 : 5   5 - Drofenik Blaž (49') 
   0 : 6   7 - Kukovič Nejc (67') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  18'     15 - Urukalo Nik
       23 - Nura Eron
  29'     7 - Gobec Nik
       20 - Kragelj Žan
  39'     10 - Zakelšek Lana Melanija
       5 - Napret Aljaž
  39'     8 - Odlazek Eva
       22 - Korenjak Urban
  44'     11 - Brecl Urška
       13 - Žula Matevž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  48'     19 - Božičnik Marko
       15 - Posteržin Luka
  48'     8 - Humski Gal
       4 - Pirš Tim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan