Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 02.10.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Jeraj Kimi (V) 20.04.05
  2  Žehelj Miha 06.02.03
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  5  Pečovnik Kaja 01.02.03
  6  Arnič Patrik 14.04.04
  8  Podkrižnik Anza (K) 29.07.03
  9  Poličnik Maks 20.07.05
  10  Robnik Primož 03.05.03
  13  Ročnik Jan 18.11.04
  15  Vincek Nik 12.09.04
  19  Kosmač Jan 08.07.03
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  14  Puglisi Damiano 25.03.03
  15  Lorber Marcel 26.04.04
  Rezervni igralci
  4  Presečnik Matic 01.06.05
  7  Berak Ognjen 22.12.04
  11  Maurič Matevž 25.05.04
  14  Vodušek Miha 18.12.04
  16  Cerar Anže 10.04.03
  17  Kopušar Anej 22.07.04
  Rezervni igralci
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  8  Stevanić Alex 01.02.05
  13  Lipnik Niko 25.04.05
  16  Šket Marcel 01.05.04
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   0 : 1   10 - Puhek Nik (3') 
   0 : 2   10 - Puhek Nik (35') 
   0 : 3   9 - Podlesnik Medej (60') 
   0 : 4   15 - Lorber Marcel (63') 
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  40'     7 - Berak Ognjen
       15 - Vincek Nik
  40'     11 - Maurič Matevž
       13 - Ročnik Jan
  46'     14 - Vodušek Miha
       3 - Černivšek Maša
  55'     4 - Presečnik Matic
       9 - Poličnik Maks
  57'     16 - Cerar Anže
       6 - Arnič Patrik
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  55'     16 - Šket Marcel
       10 - Puhek Nik
  55'     8 - Stevanić Alex
       3 - Močnik Jure
  61'     13 - Lipnik Niko
       5 - Lugi Argjent
  61'     7 - Šiljeg Leon
       14 - Puglisi Damiano
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan