Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 16. krog 13.04.18
   TEKMA: NK Vransko - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime Rojen
  2  Turecki Gal 29.07.05
  3  Brglez Iza 29.05.04
  4  Praprotnik Lovro 15.03.05
  6  Pikl Tevž 22.05.05
  7  Aleš Kristjan 17.02.04
  9  Drolc Matic 22.05.04
  10  Turnšek Žiga 09.02.05
  11  Klevže Filip (K) 09.08.03
  12  Bajde Samo (V) 04.03.04
  14  Paulič Samo 20.02.04
  16  Radulj Vid 07.09.03
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef (K) 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Juričan Miha 23.01.04
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  17  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  Rezervni igralci
  8  Drofenik Žiga 18.12.04
  13  Poljanšek Aleš 14.04.05
  Rezervni igralci
  19  Božičnik Marko 30.04.05
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 3 4 - Praprotnik Lovro (66')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   15 - Posteržin Luka (16') 
   0 : 2   15 - Posteržin Luka (20') 
   0 : 3   15 - Posteržin Luka (52') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Drofenik Žiga
       10 - Turnšek Žiga
  45'     13 - Poljanšek Aleš
       16 - Radulj Vid
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  45'     19 - Božičnik Marko
       9 - Jereb Valentin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan