Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 16. krog 13.04.18
   TEKMA: NK Vransko - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime
  2  Turecki Gal
  3  Brglez Iza
  4  Praprotnik Lovro
  6  Pikl Tevž
  7  Aleš Kristjan
  9  Drolc Matic
  10  Turnšek Žiga
  11  Klevže Filip (K)
  12  Bajde Samo (V)
  14  Paulič Samo
  16  Radulj Vid
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  4  Pirš Tim
  5  Drofenik Blaž
  6  Kladušek Jožef (K)
  7  Kukovič Nejc
  8  Perc Patrik
  9  Jereb Valentin
  10  Juričan Miha
  15  Posteržin Luka
  17  Herček Jan
  21  Kladušek Jan
  Rezervni igralci
  8  Drofenik Žiga
  13  Poljanšek Aleš
  Rezervni igralci
  19  Božičnik Marko
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 3 4 - Praprotnik Lovro (66')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   0 : 1   15 - Posteržin Luka (16') 
   0 : 2   15 - Posteržin Luka (20') 
   0 : 3   15 - Posteržin Luka (52') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Drofenik Žiga
       10 - Turnšek Žiga
  45'     13 - Poljanšek Aleš
       16 - Radulj Vid
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  45'     19 - Božičnik Marko
       9 - Jereb Valentin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan