Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 20. krog 18.05.18
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Ljubno ob Savinji 7 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kozole Klemen
   1. pomočnik: Grošič Kenan
   2. pomočnik: Jager Danijel
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  2  Nura Eron
  3  Husikić Galib
  4  Ocvirk Aleš
  5  Napret Aljaž
  9  Ramić Ajdin
  10  Lišanin May
  11  Obrez Gal
  14  Korenjak Urban (K)
  16  Rahmanović Hajrudin
  18  Žula Matevž
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  3  Poličnik Maks
  4  Kosmač Jan
  5  Rezoničnik Urh
  6  Sem Benjamin
  8  Berak Ognjen
  10  Robnik Primož
  11  Podkrižnik Anza (K)
  16  Arnič Patrik
  17  Ročnik Jan
  22  Cerar Anže
  Rezervni igralci
  6  Ojsteršek Matej
  7  Odlazek Eva
  13  Zakelšek Lana Melanija
  15  Gobec Nik
  17  Brecl Urška
  Rezervni igralci
  2  Žehelj Miha
  7  Vodušek Miha
  9  Prislan Nik
  13  Jeraj Kimi
  14  Maurič Matevž
  21  Kopušar Anej
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   Kovinar Štore
   1 : 0 11 - Obrez Gal (4')
   2 : 0 18 - Žula Matevž (12')
   3 : 0 18 - Žula Matevž (20')
   4 : 0 18 - Žula Matevž (30')
   5 : 0 18 - Žula Matevž (35')
   6 : 0 11 - Obrez Gal (47')
   7 : 1 13 - Zakelšek Lana Melanija (70')
   NK Ljubno ob Savinji
   6 : 1   11 - Podkrižnik Anza (53') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Ljubno ob Savinji
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  29'     15 - Gobec Nik
       10 - Lišanin May
  36'     6 - Ojsteršek Matej
       2 - Nura Eron
  42'     13 - Zakelšek Lana Melanija
       14 - Korenjak Urban
  42'     7 - Odlazek Eva
       4 - Ocvirk Aleš
  42'     17 - Brecl Urška
       5 - Napret Aljaž
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  38'     2 - Žehelj Miha
       22 - Cerar Anže
  38'     13 - Jeraj Kimi
       8 - Berak Ognjen
  38'     21 - Kopušar Anej
       6 - Sem Benjamin
  50'     7 - Vodušek Miha
       17 - Ročnik Jan
  75'     14 - Maurič Matevž
       3 - Poličnik Maks
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan