Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 4. krog 15.09.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin (K) 20.02.03
  11  Verboten Teo 26.10.04
  12  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Toplišek Žan 30.11.04
  30  Jug Žan (V) 20.10.03
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  7  Šiljeg Leon 19.07.05
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  12  Hajder Vid (V) 17.03.03
  15  Lorber Marcel 26.04.04
  Rezervni igralci
  15  Juričan Miha 23.01.04
  20  Kokot Gašper 18.04.03
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan 30.09.03
  13  Lipnik Niko 25.04.05
  16  Šket Marcel 01.05.04
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 8 - Perc Patrik (29')
   2 : 0 7 - Kukovič Nejc (36')
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    20 - Kokot Gašper (69')
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
    6 - Gajster Gal (23')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  54'     15 - Juričan Miha
       12 - Herček Jan
  68'     20 - Kokot Gašper
       7 - Kukovič Nejc
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  14'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
  45'     13 - Lipnik Niko
       7 - Šiljeg Leon
  54'     16 - Šket Marcel
       3 - Močnik Jure
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan