Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 6. krog 29.09.17
   TEKMA: AS System Šmarje pri Jelšah - ND Polzela 3 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vašl Patrik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  3  Bračun Nik 05.09.04
  4  Gaberšek Matija 09.05.04
  7  Strašek Matej 06.03.03
  10  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  11  Planinšek Enej 24.07.04
  14  Murko Mihael 22.01.04
  17  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  18  Štruklec Tilen 24.01.03
  19  Mikez Tjaš 02.08.05
  21  Saramati Rinor 26.12.04
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V,K) 16.06.04
  4  Sonjak Lan 04.12.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Mak Gašper 08.08.05
  8  Kopše David 30.01.03
  9  Novak Jure 12.04.05
  10  GOLTNIK LOVRO 13.05.05
  11  Srebočan Domen 02.05.03
  13  Puncer Aljaž Žan 28.09.04
  14  Urankar Luka 20.02.04
  15  Lesjak Anže 30.03.04
  Rezervni igralci
  13  Hercog Tilen 09.08.05
  20  Cerovšek Tadej 25.03.04
  23  Uršič Bine 13.01.04
  Rezervni igralci
  12  Strojanšek Aljaž (V) 07.07.04
  16  Trauner Vid 20.04.04
  21  Popović Alen 20.08.04
   TRENER
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   STRELCI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1 10 - Golež Aljaž (45')
   2 : 1 7 - Strašek Matej (48')
   2 : 2 3 - Bračun Nik (55')AG
   3 : 2 7 - Strašek Matej (56')
   ND Polzela
   0 : 1   14 - Urankar Luka (44') 
   OPOMINJANI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   ND Polzela
   IZKLJUČENI
   AS System Šmarje pri Jelšah
   ND Polzela
   MENJAVE
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  60'     23 - Uršič Bine
       19 - Mikez Tjaš
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
  58'     21 - Popović Alen
       8 - Kopše David
  60'     16 - Trauner Vid
       5 - Ocvirk Jan Matjaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan