Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 06.04.18
   TEKMA: ND Polzela - Kovinar Štore 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime
  1  Račnik Urh (V)
  5  Ocvirk Jan Matjaž
  6  Temaj Egzon (K)
  7  Kopše David
  10  Urankar Luka
  11  Srebočan Domen
  13  Puncer Aljaž Žan
  15  Svatina Krištof
  16  Trauner Vid
  17  Lesjak Anže
  21  Popović Alen
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  2  Urukalo Nik
  3  Ocvirk Aleš
  5  Kragelj Žan
  6  Gobec Nik
  8  Ramić Ajdin
  10  Lišanin May
  13  Djedović Arnes
  14  Rahmanović Hajrudin (K)
  15  Ojsteršek Matej
  17  Božič Žavski Aleš
  Rezervni igralci
  2  Satler Vid
  14  Jotić Matijaš
  Rezervni igralci
  4  Odlazek Eva
  7  Zakelšek Lana Melanija
  9  Žavski Maja
  11  Brecl Urška
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   ND Polzela
   1 : 0 17 - Lesjak Anže (61')
   Kovinar Štore
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   Kovinar Štore
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   Kovinar Štore
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
  59'     14 - Jotić Matijaš
       13 - Puncer Aljaž Žan
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  33'     7 - Zakelšek Lana Melanija
       6 - Gobec Nik
  33'     4 - Odlazek Eva
       2 - Urukalo Nik
  33'     9 - Žavski Maja
       5 - Kragelj Žan
  48'     11 - Brecl Urška
       10 - Lišanin May
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan