Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 11.04.18
   TEKMA: NK Vojnik - NŠ NK Krško B 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Borinc Gal (V) 28.09.03
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
  21  Romih Domen 03.08.03
  27  Grum Tiven 02.07.04
  46  Korošec Stian 03.08.04
  85  Kračun Aleks 20.09.03
  86  Lamprečnik Luka (K) 28.04.03
  87  Korenjak Nac 20.05.03
  88  Pauman Klemen 25.09.03
  91  Krajnc Žiga 17.08.03
  92  Čakš Andraž 12.05.03
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Molan Tim (V) 18.06.04
  3  Kodrič Jernej 01.01.05
  5  Čuber Potočnik Jaka 17.06.05
  6  Božič Sergej 01.01.05
  7  Kolukaj Qerim 01.09.03
  11  Katič Patrik 05.04.05
  13  Planinc David 12.05.04
  14  Milanović Lan 13.02.05
  16  Ilinčić Nikola (K) 25.08.05
  17  Bračun Urban 20.06.05
  20  Janc Rok 14.07.04
  Rezervni igralci
  9  Pehar Jakob 30.05.05
  Rezervni igralci
  15  Krošelj Denis 29.01.05
   TRENER
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 0 87 - Korenjak Nac (1')
   2 : 1 87 - Korenjak Nac (45')
   NŠ NK Krško B
   1 : 1   7 - Kolukaj Qerim (20') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
    46 - Korošec Stian (48')
    91 - Krajnc Žiga (68')
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  67'     9 - Pehar Jakob
       21 - Romih Domen
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Krošelj Denis
       13 - Planinc David
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan