Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 7. krog 06.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - Kovinar Štore 2 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Deljić David (K) 01.03.03
  12  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Toplišek Žan 30.11.04
   Kovinar Štore
Priimek in ime Rojen
  1  Mihelič Jaka (V) 10.01.03
  5  Rahmanović Hajrudin 13.08.03
  7  Ojsteršek Matej 08.05.04
  9  Husikić Galib 09.05.03
  10  Ramić Ajdin 17.02.04
  11  Lišanin May 18.09.04
  15  Lovrek Gaj 04.10.05
  16  Božič Žavski Aleš 30.06.05
  20  Obrez Gal (K) 16.09.04
  21  Petelinšek Nejc 13.05.04
  23  Žula Matevž 17.01.03
  Rezervni igralci
  11  Verboten Teo 26.10.04
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  19  Juričan Miha 23.01.04
  Rezervni igralci
  2  Korenjak Urban 17.07.04
  8  Napret Aljaž 03.10.04
  14  Urukalo Nik 02.02.04
  19  Ocvirk Aleš 06.12.04
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Založnik Primož
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 1 21 - Kladušek Jan (35')
   2 : 1 10 - Deljić David (52')
   Kovinar Štore
   0 : 1   23 - Žula Matevž (30') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kovinar Štore
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kovinar Štore
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  49'     11 - Verboten Teo
       7 - Kukovič Nejc
  54'     19 - Juričan Miha
       12 - Herček Jan
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  49'     14 - Urukalo Nik
       11 - Lišanin May
  54'     8 - Napret Aljaž
       7 - Ojsteršek Matej
  60'     19 - Ocvirk Aleš
       15 - Lovrek Gaj
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan