Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 8. krog 18.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Ljubno ob Savinji 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Romih Marko
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Deljić David (K) 01.03.03
  12  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Toplišek Žan 30.11.04
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Arnič Patrik 14.04.04
  3  Černivšek Maša 29.08.03
  4  Kosmač Jan 08.07.03
  5  Pečovnik Kaja 01.02.03
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  8  Podkrižnik Anza (K) 29.07.03
  10  Robnik Primož 03.05.03
  14  Poličnik Maks 20.07.05
  19  Rezoničnik Urh 09.11.04
  22  Ročnik Jan 18.11.04
  Rezervni igralci
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  19  Juričan Miha 23.01.04
  Rezervni igralci
  7  Berak Ognjen 22.12.04
  9  Jeraj Kimi 20.04.05
  11  Vodušek Miha 18.12.04
  17  Vincek Nik 12.09.04
  18  Maurič Matevž 25.05.04
  20  Cerar Anže 10.04.03
  21  Zamernik Rok 03.03.05
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Založnik Primož
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 10 - Deljić David (22')
   2 : 0 9 - Jereb Valentin (44')
   3 : 0 8 - Perc Patrik (69')
   NK Ljubno ob Savinji
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Ljubno ob Savinji
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Juričan Miha
       7 - Kukovič Nejc
  50'     15 - Posteržin Luka
       12 - Herček Jan
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  39'     21 - Zamernik Rok
       6 - Sem Benjamin
  39'     17 - Vincek Nik
       22 - Ročnik Jan
  52'     18 - Maurič Matevž
       14 - Poličnik Maks
  52'     11 - Vodušek Miha
       2 - Arnič Patrik
  59'     7 - Berak Ognjen
       8 - Podkrižnik Anza
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan