Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 1. krog 05.09.17
   TEKMA: NK Rogaška Krovstvo Ivanoš - Kovinar Štore 14 : 0 (9 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime
  2  Ivanoš Tilen
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc
  5  Lugi Argjent (K)
  6  Gajster Gal
  8  Stevanić Alex
  9  Podlesnik Medej
  10  Puhek Nik
  11  Gashi Eduard
  12  Hajder Vid (V)
  15  Lorber Marcel
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Mihelič Jaka (V)
  6  Rahmanović Hajrudin (K)
  7  Ojsteršek Matej
  8  Napret Aljaž
  9  Husikić Galib
  10  Ramić Ajdin
  11  Lišanin May
  16  Kragelj Žan
  19  Ocvirk Aleš
  21  Petelinšek Nejc
  23  Žula Matevž
  Rezervni igralci
  1  Šarlah Dejan (V)
  13  Lipnik Niko
  Rezervni igralci
  2  Korenjak Urban
  5  Nura Eron
  14  Urukalo Nik
  15  Odlazek Eva
  20  Obrez Gal
   TRENER
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   STRELCI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   1 : 0 8 - Stevanić Alex (6')
   2 : 0 6 - Gajster Gal (8')
   3 : 0 10 - Puhek Nik (10')
   4 : 0 6 - Gajster Gal (12')
   6 : 0 10 - Puhek Nik (23')
   7 : 0 10 - Puhek Nik (29')
   8 : 0 9 - Podlesnik Medej (31')
   9 : 0 9 - Podlesnik Medej (35')
   10 : 0 10 - Puhek Nik (48')
   11 : 0 10 - Puhek Nik (54')
   12 : 0 9 - Podlesnik Medej (59')
   Kovinar Štore
   5 : 0   21 - Petelinšek Nejc (18')  AG
   13 : 0   7 - Ojsteršek Matej (61')  AG
   14 : 0   23 - Žula Matevž (68')  AG
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Kovinar Štore
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Kovinar Štore
   MENJAVE
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Šarlah Dejan
       12 - Hajder Vid
  43'     13 - Lipnik Niko
       8 - Stevanić Alex
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  25'     5 - Nura Eron
       11 - Lišanin May
  28'     14 - Urukalo Nik
       16 - Kragelj Žan
  31'     2 - Korenjak Urban
       8 - Napret Aljaž
  51'     15 - Odlazek Eva
       2 - Korenjak Urban
  51'     20 - Obrez Gal
       14 - Urukalo Nik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan