Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 9. krog 20.10.17
   TEKMA: NŠ NK Krško B - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Krško - Stadion M. Gubec Krško - igrišče z UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Nadarevič Amel
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime Rojen
  1  Hajdinjak Jan (V) 14.12.04
  3  Mlakar Metelko Nik 23.05.04
  5  Prebejšek Nejc 10.10.04
  6  Kolukaj Querim 01.09.03
  7  Valentinc Maj (K) 13.04.03
  8  Planinc David 12.05.04
  10  Bratkovič Erik 24.08.04
  11  Katič Patrik 05.04.05
  13  Janc Rok 14.07.04
  15  Bračun Urban 20.06.05
  16  Ilinčić Nikola 25.08.05
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  2  Perc Patrik 23.11.04
  3  Toplišek Žan 30.11.04
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef 24.06.03
  11  Kukovič Nejc 11.12.03
  14  Herček Jan 07.10.03
  16  Kladušek Jan 24.06.03
  18  Jereb Valentin 20.02.03
  22  Deljić David (K) 01.03.03
  Rezervni igralci
  18  Krošelj Denis 29.01.05
  Rezervni igralci
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  19  Juričan Miha 23.01.04
   TRENER
   NŠ NK Krško B
   Dvorančič Slaviša
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Založnik Primož
   STRELCI
   NŠ NK Krško B
   1 : 0 18 - Krošelj Denis (45')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   NŠ NK Krško B
    7 - Valentinc Maj (50')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NŠ NK Krško B
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Krošelj Denis
       6 - Kolukaj Querim
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  43'     19 - Juričan Miha
       11 - Kukovič Nejc
  55'     15 - Posteržin Luka
       14 - Herček Jan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan