Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 12. krog 16.04.18
   TEKMA: Kovinar Štore - NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 7 (0 : 1)
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime Rojen
  1  Mihelič Jaka (V) 10.01.03
  3  Husikić Galib 09.05.03
  4  Ocvirk Aleš 06.12.04
  5  Petelinšek Nejc 13.05.04
  6  Ojsteršek Matej 08.05.04
  10  Lišanin May (K) 18.09.04
  11  Korenjak Urban 17.07.04
  14  Napret Aljaž 03.10.04
  15  Obrez Gal 16.09.04
  16  Rahmanović Hajrudin 13.08.03
  18  Žula Matevž 17.01.03
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  14  Puglisi Damiano 25.03.03
  16  Šket Marcel 01.05.04
  Rezervni igralci
  2  Centrih Domen Jan 13.11.03
  7  Gobec Nik 02.10.05
  8  Djedović Arnes 12.07.04
  13  Božič Žavski Aleš 30.06.05
  17  Urukalo Nik 02.02.04
  Rezervni igralci
  7  Hernavs Miha 21.11.05
  13  Lipnik Niko 25.04.05
   TRENER
   Kovinar Štore
   Štancar Matjaž
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   STRELCI
   Kovinar Štore
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   0 : 1   9 - Podlesnik Medej (28') 
   0 : 2   9 - Podlesnik Medej (48') 
   0 : 3   5 - Lugi Argjent (52') 
   0 : 4   10 - Puhek Nik (54') 
   0 : 5   9 - Podlesnik Medej (58') 
   0 : 6   11 - Gashi Eduard (69') 
   0 : 7   9 - Podlesnik Medej (70') 
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  28'     8 - Djedović Arnes
       11 - Korenjak Urban
  34'     7 - Gobec Nik
       14 - Napret Aljaž
  40'     17 - Urukalo Nik
       4 - Ocvirk Aleš
  52'     2 - Centrih Domen Jan
       18 - Žula Matevž
  55'     13 - Božič Žavski Aleš
       5 - Petelinšek Nejc
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  48'     7 - Hernavs Miha
       16 - Šket Marcel
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan