Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  25.08.17 
05.09.17 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : Kovinar Štore 14 : 0(9 : 0)
30.08.17 NK Vransko : NK.Laško-Pivovar 3 : 8(0 : 4)
05.09.17 NK Šoštanj : AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 4(0 : 3)
18.09.17 NK Ljubno ob Savinji : ND Polzela 1 : 0(0 : 0)
12.09.17 NŠ NK Krško B : NK Vojnik 3 : 1(1 : 0)
2. krog  01.09.17 
01.09.17 Kovinar Štore : NK Vojnik 0 : 4(0 : 2)
31.08.17 ND Polzela : NŠ NK Krško B 5 : 2(3 : 1)
01.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 9(0 : 4)
01.09.17 NK.Laško-Pivovar : NK Šoštanj 16 : 0(7 : 0)
24.10.17 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NK Vransko
3. krog  08.09.17 
08.09.17 NK Vransko : Kovinar Štore 8 : 0(3 : 0)
08.09.17 NK Šoštanj : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 : 15(0 : 7)
11.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK.Laško-Pivovar 4 : 1(2 : 1)
08.09.17 NK Ljubno ob Savinji : AS System Šmarje pri Jelšah 9 : 1(5 : 0)
08.09.17 NK Vojnik : ND Polzela 0 : 3(0 : 3)
4. krog  15.09.17 
15.09.17 Kovinar Štore : ND Polzela 1 : 1(1 : 0)
15.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NŠ NK Krško B 1 : 7(1 : 2)
15.09.17 NK.Laško-Pivovar : NK Ljubno ob Savinji 8 : 0(4 : 0)
15.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 : 0(2 : 0)
26.09.17 NK Vransko : NK Šoštanj 5 : 9(4 : 5)
5. krog  22.09.17 
22.09.17 NK Šoštanj : Kovinar Štore 2 : 4(2 : 1)
22.09.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Vransko 14 : 0(5 : 0)
02.10.17 NK Ljubno ob Savinji : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 4(0 : 2)
22.09.17 NŠ NK Krško B : NK.Laško-Pivovar 1 : 5(1 : 4)
22.09.17 NK Vojnik : AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 2(0 : 1)
6. krog  29.09.17 
29.09.17 AS System Šmarje pri Jelšah : ND Polzela 3 : 2(0 : 0)
29.09.17 NK.Laško-Pivovar : NK Vojnik 6 : 0(5 : 0)
28.09.17 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NŠ NK Krško B 4 : 0(1 : 0)
30.09.17 NK Vransko : NK Ljubno ob Savinji 2 : 1(1 : 0)
29.09.17 NK Šoštanj : KNK Odred Kozje - NK Imeno 0 : 6(0 : 3)
7. krog  06.10.17 
06.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : Kovinar Štore 2 : 1(1 : 1)
06.10.17 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 5 : 3(4 : 2)
06.10.17 NŠ NK Krško B : NK Vransko 4 : 1(3 : 1)
06.10.17 NK Vojnik : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 0 : 10(0 : 6)
16.10.17 ND Polzela : NK.Laško-Pivovar 0 : 4(0 : 2)
8. krog  13.10.17 
13.10.17 Kovinar Štore : AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
13.10.17 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : ND Polzela 10 : 0(5 : 0)
13.10.17 NK Vransko : NK Vojnik 0 : 7(0 : 4)
13.10.17 NK Šoštanj : NŠ NK Krško B 2 : 1(2 : 1)
18.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Ljubno ob Savinji 3 : 0(1 : 0)
9. krog  20.10.17 
25.10.17 NK Ljubno ob Savinji : Kovinar Štore
20.10.17 NŠ NK Krško B : KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0(0 : 0)
20.10.17 NK Vojnik : NK Šoštanj 6 : 1(3 : 0)
19.10.17 ND Polzela : NK Vransko 5 : 1(2 : 1)
20.10.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK.Laško-Pivovar 0 : 4(0 : 2)
10. krog  27.10.17 
27.10.17 Kovinar Štore : NK.Laško-Pivovar
27.10.17 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : AS System Šmarje pri Jelšah
27.10.17 NK Šoštanj : ND Polzela
27.10.17 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Vojnik
27.10.17 NK Ljubno ob Savinji : NŠ NK Krško B
11. krog  03.11.17 
10.10.17 NŠ NK Krško B : Kovinar Štore 2 : 0(1 : 0)
03.11.17 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji
03.11.17 ND Polzela : KNK Odred Kozje - NK Imeno
03.11.17 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vransko
03.11.17 NK.Laško-Pivovar : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
12. krog  16.03.18 
16.03.18 Kovinar Štore : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
16.03.18 NK.Laško-Pivovar : NK Vransko
16.03.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj
16.03.18 ND Polzela : NK Ljubno ob Savinji
16.03.18 NK Vojnik : NŠ NK Krško B
13. krog  23.03.18 
23.03.18 NK Vojnik : Kovinar Štore
23.03.18 NŠ NK Krško B : ND Polzela
23.03.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : AS System Šmarje pri Jelšah
23.03.18 NK Šoštanj : NK.Laško-Pivovar
23.03.18 NK Vransko : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
14. krog  30.03.18 
30.03.18 Kovinar Štore : NK Vransko
30.03.18 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NK Šoštanj
30.03.18 NK.Laško-Pivovar : KNK Odred Kozje - NK Imeno
30.03.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji
30.03.18 ND Polzela : NK Vojnik
15. krog  06.04.18 
06.04.18 ND Polzela : Kovinar Štore
06.04.18 NŠ NK Krško B : AS System Šmarje pri Jelšah
06.04.18 NK Ljubno ob Savinji : NK.Laško-Pivovar
06.04.18 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : KNK Odred Kozje - NK Imeno
06.04.18 NK Šoštanj : NK Vransko
16. krog  13.04.18 
13.04.18 Kovinar Štore : NK Šoštanj
13.04.18 NK Vransko : KNK Odred Kozje - NK Imeno
13.04.18 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NK Ljubno ob Savinji
13.04.18 NK.Laško-Pivovar : NŠ NK Krško B
13.04.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik
17. krog  20.04.18 
20.04.18 ND Polzela : AS System Šmarje pri Jelšah
20.04.18 NK Vojnik : NK.Laško-Pivovar
20.04.18 NŠ NK Krško B : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
20.04.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vransko
20.04.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NK Šoštanj
18. krog  04.05.18 
04.05.18 Kovinar Štore : KNK Odred Kozje - NK Imeno
04.05.18 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
04.05.18 NK Vransko : NŠ NK Krško B
04.05.18 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NK Vojnik
04.05.18 NK.Laško-Pivovar : ND Polzela
19. krog  11.05.18 
11.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : Kovinar Štore
11.05.18 ND Polzela : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
11.05.18 NK Vojnik : NK Vransko
11.05.18 NŠ NK Krško B : NK Šoštanj
11.05.18 NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje - NK Imeno
20. krog  18.05.18 
18.05.18 Kovinar Štore : NK Ljubno ob Savinji
18.05.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : NŠ NK Krško B
18.05.18 NK Šoštanj : NK Vojnik
18.05.18 NK Vransko : ND Polzela
18.05.18 NK.Laško-Pivovar : AS System Šmarje pri Jelšah
21. krog  25.05.18 
25.05.18 NK.Laško-Pivovar : Kovinar Štore
25.05.18 AS System Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
25.05.18 ND Polzela : NK Šoštanj
25.05.18 NK Vojnik : KNK Odred Kozje - NK Imeno
25.05.18 NŠ NK Krško B : NK Ljubno ob Savinji
22. krog  01.06.18 
01.06.18 Kovinar Štore : NŠ NK Krško B
01.06.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
01.06.18 KNK Odred Kozje - NK Imeno : ND Polzela
01.06.18 NK Vransko : AS System Šmarje pri Jelšah
01.06.18 NK Rogaška Krovstvo Ivanoš : NK.Laško-Pivovar
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
10. krog 21.10.17
AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 1 : 3
Dravograd Avto Grubelnik : Pohorje 4 : 0
Tehnotim Pesnica : Videm 3 : 2
Šampion : Zreče 4 : 3
Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 5 : 0
Dravinja : Fosilum Šentjur 1 : 1
S.Rojko Dobrovce : Kety EMMI Bistrica 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan