Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 17. krog 20.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Šoštanj 13 : 0 (8 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan 20.10.03
  4  Turk Anže 07.12.05
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Perc Patrik 23.11.04
  11  Kladušek Jožef (K) 24.06.03
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  17  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Juričan Miha 23.01.04
   NK Šoštanj
Priimek in ime Rojen
  1  Zupan Jan 10.01.04
  2  Miklavžina Žiga (K) 22.03.04
  3  Andrejc Mark 02.07.05
  4  Tonkli Alex 16.08.05
  5  Majsen Branko 04.04.04
  6  Novak Jan 12.05.04
  8  Mahne Tilen 28.07.03
  9  Hairlahović Amar 08.08.05
  10  Menih Dokl Jošt 14.09.05
  11  Avdić Elmir 10.03.05
  17  Goršek Erik 26.11.04
  Rezervni igralci
  19  Božičnik Marko 30.04.05
  Rezervni igralci
  7  Obšteter Mitja 12.03.03
  14  Andrejc Lan Marcel 22.09.03
  15  Ledinek Nik 24.10.05
  16  Paradiž Tjaš 16.06.03
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   NK Šoštanj
   Oblak Franci
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 10 - Perc Patrik (1')
   2 : 0 11 - Kladušek Jožef (3')
   3 : 0 7 - Kukovič Nejc (9')
   5 : 0 21 - Kladušek Jan (12')
   6 : 0 15 - Posteržin Luka (21')
   7 : 0 7 - Kukovič Nejc (24')
   8 : 0 21 - Kladušek Jan (27')
   9 : 0 10 - Perc Patrik (40')
   10 : 0 10 - Perc Patrik (42')
   11 : 0 9 - Jereb Valentin (52')
   12 : 0 19 - Božičnik Marko (63')
   13 : 0 9 - Jereb Valentin (67')
   NK Šoštanj
   4 : 0   2 - Miklavžina Žiga (11')  AG
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    9 - Jereb Valentin (58')
   NK Šoštanj
    11 - Avdić Elmir (32')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Šoštanj
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  44'     19 - Božičnik Marko
       21 - Kladušek Jan
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  32'     14 - Andrejc Lan Marcel
       11 - Avdić Elmir
  36'     7 - Obšteter Mitja
       5 - Majsen Branko
  48'     16 - Paradiž Tjaš
       10 - Menih Dokl Jošt
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan