Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 20. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Puhek Nik NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 48 0 0
Podlesnik Medej NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 44 0 0
Avdić Elmir NK Šoštanj 22 0 0
Deljić David NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 18 1 0
Dornik Aljaž NK.Laško-Pivovar 17 0 0
Perc Patrik KNK Odred Kozje - NK Imeno 17 0 0
Šišić Dženan NK.Laško-Pivovar 16 0 0
Žula Matevž Kovinar Štore 16 2 1
Čuber Potočnik Jaka NŠ NK Krško B 15 0 0
Puglisi Damiano NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 14 0 0
Strašek Matej AS System Šmarje pri Jelšah 14 0 1
Aleš Kristjan NK Vransko 12 0 0
Gashi Eduard NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 12 0 0
Robnik Primož NK Ljubno ob Savinji 11 0 0
Gajster Gal NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 11 0 0
Korenjak Nac NK Vojnik 11 1 0
Beltram Tim NK.Laško-Pivovar 11 2 0
Golob Iztok NK.Laško-Pivovar 10 0 0
Podkrižnik Anza NK Ljubno ob Savinji 10 1 0
Cokan Lan NK.Laško-Pivovar 10 1 0
Poličnik Maks NK Ljubno ob Savinji 9 0 0
Kukovič Nejc KNK Odred Kozje - NK Imeno 9 0 0
Lorber Marcel NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 9 1 0
Šljivar Mirza ND Polzela 9 2 0
Drofenik Žiga NK Vransko 8 0 0
Katič Patrik NŠ NK Krško B 8 0 0
Mojzeš Pascal NK Vransko 8 2 0
Golež Aljaž AS System Šmarje pri Jelšah 8 3 0
Kladušek Jan KNK Odred Kozje - NK Imeno 7 0 0
Sevšek Peter NK.Laško-Pivovar 7 0 0
Obrez Gal Kovinar Štore 7 0 0
Kračun Aleks NK Vojnik 7 2 0
Lugi Argjent NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 6 0 0
Jereb Valentin KNK Odred Kozje - NK Imeno 6 0 1
Privšek Nik Franci NK.Laško-Pivovar 6 0 1
Bovha Anej NK.Laško-Pivovar 5 0 0
Lesjak Anže ND Polzela 5 0 0
Posteržin Luka KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 0 0
Praprotnik Lovro NK Vransko 5 0 0
Urankar Luka ND Polzela 5 0 0
Kolukaj Qerim NŠ NK Krško B 4 0 0
Ilinčić Nikola NŠ NK Krško B 4 0 0
Lah Tilen NK Vojnik 4 0 0
Kladušek Jožef KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 0 0
Lebič Blaž NK.Laško-Pivovar 4 0 0
Kavšak Ožbej NK Šoštanj 4 0 0
Šarlah Dejan NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 4 3 0
Hairlahović Amar NK Šoštanj 3 0 0
Lamprečnik Luka NK Vojnik 3 0 0
Klevže Filip NK Vransko 3 0 0
Podgoršek Rene NK Vojnik 3 0 0
Čakš Andraž NK Vojnik 3 0 0
Smodej Klavdij AS System Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Kosmač Jan NK Ljubno ob Savinji 3 0 0
Čadej Denis NK Vojnik 3 0 0
Marš Žiga NK Vojnik 3 1 0
Petelinšek Nejc Kovinar Štore 3 0 1
Krajnc Žiga NK Vojnik 2 0 0
Humski Gal KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Lah Koštomaj Žan AS System Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Dornik Jan Žan NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Golob Jure NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Juričan Miha KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Korenjak Urban Kovinar Štore 2 0 0
Drofenik Blaž KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Pehar Jakob NK Vojnik 2 0 0
Saramati Rinor AS System Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Valentinc Maj NŠ NK Krško B 2 0 0
Stiblik Goran NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Pirš Tim KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Božič Sergej NŠ NK Krško B 2 0 0
Planinc David NŠ NK Krško B 2 0 0
Zorc Tilen NŠ NK Krško B 2 0 0
Ivanoš Tilen NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 2 0 0
Herček Jan KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Husikić Galib Kovinar Štore 2 0 0
Čavkunović Ernad NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Pečovnik Kaja NK Ljubno ob Savinji 2 0 0
GOLTNIK LOVRO ND Polzela 2 0 1
Turecki Gal NK Vransko 2 0 1
Tratar Eva NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Božičnik Marko KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Lipnik Niko NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Pauman Klemen NK Vojnik 1 0 0
Jotić Matijaš ND Polzela 1 0 0
Pažon Jure NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Berak Ognjen NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Krošelj Denis NŠ NK Krško B 1 0 0
Hernavs Miha NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Zamernik Rok NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Lišanin May Kovinar Štore 1 0 0
Toplišek Žan KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Verboten Teo KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Alif Jan NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Bratkovič Erik NŠ NK Krško B 1 0 0
Šurina Nik NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Puncer Aljaž Žan ND Polzela 1 0 0
Ramić Ajdin Kovinar Štore 1 0 0
Bajramović Alen NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Komplet Miha NK Vojnik 1 0 0
Lovrek Gaj Kovinar Štore 1 0 0
Stevanić Alex NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Šiljeg Leon NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Srebočan Domen ND Polzela 1 0 0
Zakelšek Lana Melanija Kovinar Štore 1 0 0
Obšteter Mitja NK Šoštanj 1 0 0
Sope Dorent NK Šoštanj 1 0 0
Kopše David ND Polzela 1 0 0
Sem Benjamin NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Černivšek Maša NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Cerar Anže NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Šumlak Blaž AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Miklič Aljaž NŠ NK Krško B 1 0 0
Planinšek Enej AS System Šmarje pri Jelšah 1 1 0
Janc Rok NŠ NK Krško B 1 1 0
Tovornik Urban NK.Laško-Pivovar 1 1 0
Poljanšek Aleš NK Vransko 1 0 1
Brglez Iza NK Vransko 1 0 1
Miklavžina Žiga NK Šoštanj 1 1 1
Majsen Branko NK Šoštanj 0 0 1
Pusovnik Blaž NK Šoštanj 0 0 1
Zupan Jan NK Šoštanj 0 0 1
Ojsteršek Matej Kovinar Štore 0 0 1
Bračun Nik AS System Šmarje pri Jelšah 0 0 1
Trauner Vid ND Polzela 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan