Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2. Liga starejši dečki  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 11. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Puhek Nik NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 27 0 0
Podlesnik Medej NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 22 0 0
Avdić Elmir NK Šoštanj 14 0 0
Perc Patrik KNK Odred Kozje - NK Imeno 12 0 0
Deljić David KNK Odred Kozje - NK Imeno 11 1 0
Dornik Aljaž NK.Laško-Pivovar 10 0 0
Šišić Dženan NK.Laško-Pivovar 9 0 0
Čuber Potočnik Jaka NŠ NK Krško B 9 0 0
Lorber Marcel NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 9 1 0
Šljivar Mirza ND Polzela 9 2 0
Robnik Primož NK Ljubno ob Savinji 8 0 0
Aleš Kristjan NK Vransko 8 0 0
Puglisi Damiano NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 8 0 0
Strašek Matej AS System Šmarje pri Jelšah 7 0 0
Gajster Gal NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 7 0 0
Kračun Aleks NK Vojnik 7 2 0
Mojzeš Pascal NK Vransko 7 2 0
Beltram Tim NK.Laško-Pivovar 7 2 0
Podkrižnik Anza NK Ljubno ob Savinji 5 0 0
Kladušek Jan KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 0 0
Sevšek Peter NK.Laško-Pivovar 5 0 0
Kukovič Nejc KNK Odred Kozje - NK Imeno 5 0 0
Cokan Lan NK.Laško-Pivovar 5 0 0
Golež Aljaž AS System Šmarje pri Jelšah 5 1 0
Lugi Argjent NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 4 0 0
Jereb Valentin KNK Odred Kozje - NK Imeno 4 0 0
Golob Iztok NK.Laško-Pivovar 4 0 0
Kavšak Ožbej NK Šoštanj 4 0 0
Drofenik Žiga NK Vransko 4 0 0
Korenjak Nac NK Vojnik 4 0 0
Žula Matevž Kovinar Štore 4 0 1
Čakš Andraž NK Vojnik 3 0 0
Kolukaj Qerim NŠ NK Krško B 3 0 0
Gashi Eduard NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 3 0 0
Poličnik Maks NK Ljubno ob Savinji 3 0 0
Lah Tilen NK Vojnik 3 0 0
Kladušek Jožef KNK Odred Kozje - NK Imeno 3 0 0
Lesjak Anže ND Polzela 3 0 0
Urankar Luka ND Polzela 3 0 0
Šarlah Dejan NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 3 3 0
Privšek Nik Franci NK.Laško-Pivovar 3 0 1
Golob Jure NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Juričan Miha KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Korenjak Urban Kovinar Štore 2 0 0
Lamprečnik Luka NK Vojnik 2 0 0
Lebič Blaž NK.Laško-Pivovar 2 0 0
Valentinc Maj NŠ NK Krško B 2 0 0
Podgoršek Rene NK Vojnik 2 0 0
Pirš Tim KNK Odred Kozje - NK Imeno 2 0 0
Praprotnik Lovro NK Vransko 2 0 0
Božič Sergej NŠ NK Krško B 2 0 0
Zorc Tilen NŠ NK Krško B 2 0 0
Čavkunović Ernad NK.Laško-Pivovar 2 0 0
GOLTNIK LOVRO ND Polzela 2 0 1
Petelinšek Nejc Kovinar Štore 2 0 1
Lipnik Niko NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Husikić Galib Kovinar Štore 1 0 0
Hairlahović Amar NK Šoštanj 1 0 0
Krošelj Denis NŠ NK Krško B 1 0 0
Ilinčić Nikola NŠ NK Krško B 1 0 0
Drofenik Blaž KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Verboten Teo KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Marš Žiga NK Vojnik 1 0 0
Alif Jan NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Bratkovič Erik NŠ NK Krško B 1 0 0
Ramić Ajdin Kovinar Štore 1 0 0
Poljanšek Aleš NK Vransko 1 0 0
Komplet Miha NK Vojnik 1 0 0
Saramati Rinor AS System Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Stiblik Goran NK.Laško-Pivovar 1 0 0
Stevanić Alex NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Šiljeg Leon NK Rogaška Krovstvo Ivanoš 1 0 0
Obšteter Mitja NK Šoštanj 1 0 0
Sope Dorent NK Šoštanj 1 0 0
Katič Patrik NŠ NK Krško B 1 0 0
Planinc David NŠ NK Krško B 1 0 0
Herček Jan KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 0 0
Kosmač Jan NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Sem Benjamin NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Pauman Klemen NK Vojnik 1 0 0
Pečovnik Kaja NK Ljubno ob Savinji 1 0 0
Miklič Aljaž NŠ NK Krško B 1 0 0
Planinšek Enej AS System Šmarje pri Jelšah 1 1 0
Majsen Branko NK Šoštanj 0 0 1
Ojsteršek Matej Kovinar Štore 0 0 1
Bračun Nik AS System Šmarje pri Jelšah 0 0 1
Brglez Iza NK Vransko 0 0 1
Trauner Vid ND Polzela 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan