Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 14. krog 30.03.18
   TEKMA: NK.Laško-Pivovar - KNK Odred Kozje - NK Imeno 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 31
   Glavni sodnik Šašivarević Ermin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK.Laško-Pivovar
Priimek in ime
  1  Tovornik Urban (V)
  38  Stiblik Goran
  40  Šišić Dženan
  42  Cokan Lan (K)
  43  Dornik Aljaž
  44  Golob Iztok
  46  Beltram Tim
  55  Tratar Eva
  57  Lučić Kikić Žan
  59  Sevšek Peter
  76  Lebič Blaž
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  4  Juričan Miha (K)
  5  Drofenik Blaž
  6  Kladušek Jožef
  7  Perc Patrik
  8  Božičnik Marko
  11  Pirš Tim
  15  Posteržin Luka
  16  Kladušek Jan
  17  Kukovič Nejc
  18  Herček Jan
  Rezervni igralci
  39  Vejseloski Emrah
  51  Šurina Nik
  62  Bovha Anej
  71  Bajramović Alen
  81  Gradič Aljaž
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK.Laško-Pivovar
   Dermota Zlatko
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   STRELCI
   NK.Laško-Pivovar
   1 : 0 59 - Sevšek Peter (5')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK.Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK.Laško-Pivovar
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK.Laško-Pivovar
  Minuta  Igralec
  45'     62 - Bovha Anej
       40 - Šišić Dženan
  55'     51 - Šurina Nik
       55 - Tratar Eva
  65'     71 - Bajramović Alen
       59 - Sevšek Peter
  72'     39 - Vejseloski Emrah
       57 - Lučić Kikić Žan
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan