Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 10. krog 27.10.17
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NK Vojnik 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Vašl Patrik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef 24.06.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Deljić David (K) 01.03.03
  12  Herček Jan 07.10.03
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  19  Juričan Miha 23.01.04
  21  Kladušek Jan 24.06.03
   NK Vojnik
Priimek in ime Rojen
  1  Borinc Gal 28.09.03
  19  Čadej Denis 13.11.04
  21  Romih Domen 03.08.03
  27  Grum Tiven 02.07.04
  69  Komplet Miha 04.04.04
  86  Lamprečnik Luka 28.04.03
  87  Korenjak Nac 20.05.03
  88  Pauman Klemen 25.09.03
  89  Kračun Aleks 20.09.03
  91  Krajnc Žiga 17.08.03
  92  Čakš Andraž 12.05.03
  Rezervni igralci
  7  Fistrić Dejan 23.04.03
  11  Toplišek Žan 30.11.04
  Rezervni igralci
  7  Lah Tilen 09.08.05
  17  Vilč Miha Žiga 21.02.05
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Založnik Primož
   NK Vojnik
   Kostanjšek Drago
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 5 - Drofenik Blaž (29')
   NK Vojnik
   1 : 1   89 - Kračun Aleks (46') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Vojnik
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NK Vojnik
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Toplišek Žan
       15 - Posteržin Luka
  36'     7 - Fistrić Dejan
       19 - Juričan Miha
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Lah Tilen
       19 - Čadej Denis
  49'     17 - Vilč Miha Žiga
       92 - Čakš Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
14. krog 18.11.17
Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 0 : 3
AjDAS Lenart : Šmarje pri Jelšah 1 : 0
Fosilum Šentjur : Mons Claudius 1 : 2
Zreče : Tehnotim Pesnica 1 : 0
Pohorje : Dravinja 1 : 5
Šampion : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 0
Videm : Kety EMMI Bistrica 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan