Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 5. krog 22.09.17
   TEKMA: NK Vojnik - AS System Šmarje pri Jelšah 4 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Borinc Gal (V)
  7  Lah Tilen
  19  Čadej Denis
  27  Grum Tiven
  69  Komplet Miha
  85  Korošec Stian
  86  Lamprečnik Luka (K)
  87  Korenjak Nac
  88  Pauman Klemen
  91  Krajnc Žiga
  92  Čakš Andraž
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  4  Gaberšek Matija
  6  Murko Mihael
  7  Strašek Matej
  10  Golež Aljaž (K)
  11  Planinšek Enej
  17  Šumlak Blaž
  18  Štruklec Tilen
  19  Mikez Tjaš
  20  Bračun Nik
  21  Lah Koštomaj Žan
  Rezervni igralci
  22  Pehar Jakob
  84  Podgoršek Rene
  Rezervni igralci
  13  Hercog Tilen
  23  Uršič Bine
   TRENER
   NK Vojnik
   Koren Zlatko
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 1 84 - Podgoršek Rene (37')
   2 : 1 69 - Komplet Miha (52')
   3 : 1 84 - Podgoršek Rene (55')
   4 : 2 86 - Lamprečnik Luka (69')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   7 - Strašek Matej (30') 
   3 : 2   10 - Golež Aljaž (62') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   AS System Šmarje pri Jelšah
    7 - Strašek Matej (38')
    11 - Planinšek Enej (69')
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
  36'     84 - Podgoršek Rene
       19 - Čadej Denis
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  51'     13 - Hercog Tilen
       17 - Šumlak Blaž
  60'     23 - Uršič Bine
       13 - Hercog Tilen
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan