Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 16. krog 26.04.18
   TEKMA: NK Rogaška Krovstvo Ivanoš - NK Ljubno ob Savinji 11 : 1 (5 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče    Gledalcev: 15
   Glavni sodnik Knez Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  8  Deljić David 01.03.03
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  14  Puglisi Damiano 25.03.03
  16  Šket Marcel 01.05.04
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime Rojen
  1  Štiglic Denis (V) 17.04.05
  2  Kosmač Jan 08.07.03
  4  Poličnik Maks 20.07.05
  6  Sem Benjamin 10.06.03
  9  Vincek Nik 12.09.04
  10  Robnik Primož 03.05.03
  11  Podkrižnik Anza (K) 29.07.03
  16  Ročnik Jan 18.11.04
  17  Zamernik Rok 03.03.05
  18  Maurič Matevž 25.05.04
  22  Arnič Patrik 14.04.04
  Rezervni igralci
  7  Hernavs Miha 21.11.05
  12  Hajder Vid (V) 17.03.03
  13  Lipnik Niko 25.04.05
  Rezervni igralci
  5  Jeraj Kimi 20.04.05
  8  Berak Ognjen 22.12.04
  14  Vodušek Miha 18.12.04
  21  Kopušar Anej 22.07.04
   TRENER
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   1 : 0 10 - Puhek Nik (6')
   2 : 0 10 - Puhek Nik (8')
   3 : 0 10 - Puhek Nik (11')
   4 : 0 6 - Gajster Gal (22')
   5 : 0 5 - Lugi Argjent (24')
   6 : 1 9 - Podlesnik Medej (37')
   7 : 1 9 - Podlesnik Medej (48')
   8 : 1 10 - Puhek Nik (58')
   9 : 1 7 - Hernavs Miha (60')
   10 : 1 10 - Puhek Nik (64')
   11 : 1 10 - Puhek Nik (65')
   NK Ljubno ob Savinji
   5 : 1   11 - Podkrižnik Anza (29')  11m
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
    6 - Gajster Gal (50')
   NK Ljubno ob Savinji
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   NK Ljubno ob Savinji
   MENJAVE
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  36'     7 - Hernavs Miha
       16 - Šket Marcel
  36'     13 - Lipnik Niko
       4 - Majer Nejc
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  24'     5 - Jeraj Kimi
       4 - Poličnik Maks
  44'     8 - Berak Ognjen
       18 - Maurič Matevž
  49'     14 - Vodušek Miha
       16 - Ročnik Jan
  55'     21 - Kopušar Anej
       9 - Vincek Nik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan