Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 20. krog 18.05.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - NŠ NK Krško B 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kozje - Športni park Kozje    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jereb Valentin (V)
  2  Humski Gal
  3  Toplišek Žan
  4  Pirš Tim
  6  Kladušek Jan
  7  Kukovič Nejc
  8  Perc Patrik
  10  Juričan Miha
  11  Kladušek Jožef (K)
  13  Posteržin Luka
  14  Herček Jan
   NŠ NK Krško B
Priimek in ime
  1  Medved Val (V)
  2  Bračun Urban
  3  Božič Sergej
  4  Milanović Lan
  5  Ilinčić Nikola
  7  Kolukaj Qerim
  8  Kodrič Jernej
  9  Čuber Potočnik Jaka (K)
  10  Katič Patrik
  11  Planinc David
  20  Janc Rok
  Rezervni igralci
  9  Božičnik Marko
  12  Verboten Teo
  Rezervni igralci
  6  Molan Tim
  19  Dubrić Sanjin
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   NŠ NK Krško B
   Zore Janoš
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 8 - Perc Patrik (24')
   2 : 0 2 - Humski Gal (31')
   3 : 0 2 - Humski Gal (47')
   NŠ NK Krško B
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   NŠ NK Krško B
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  42'     12 - Verboten Teo
       10 - Juričan Miha
  60'     9 - Božičnik Marko
       2 - Humski Gal
   NŠ NK Krško B
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Dubrić Sanjin
       11 - Planinc David
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan