Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 13. krog 09.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef (K) 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Perc Patrik 23.11.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  17  Herček Jan 07.10.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  28  Toplišek Žan 30.11.04
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Hvala Tilen (V) 22.05.03
  2  Bračun Nik 05.09.04
  5  Sadria Sali 15.12.03
  6  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  7  Smodej Klavdij 11.01.03
  8  Šumlak Blaž 09.01.04
  10  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  11  Strašek Matej 06.03.03
  14  Murko Mihael 22.01.04
  17  Uršič Bine 13.01.04
  18  Planinšek Enej 24.07.04
  Rezervni igralci
  10  Juričan Miha 23.01.04
  11  Verboten Teo 26.10.04
  19  Božičnik Marko 30.04.05
  Rezervni igralci
  3  Krulec Filip 01.06.03
  13  Saramati Rinor 26.12.04
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 17 - Herček Jan (28')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   10 - Golež Aljaž (70')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    1 - Jug Žan (69')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    6 - Lah Koštomaj Žan (29')
    7 - Smodej Klavdij (65')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Juričan Miha
       17 - Herček Jan
  60'     11 - Verboten Teo
       15 - Posteržin Luka
  60'     19 - Božičnik Marko
       28 - Toplišek Žan
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Saramati Rinor
       6 - Lah Koštomaj Žan
  62'     3 - Krulec Filip
       8 - Šumlak Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan