Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 13. krog 09.04.18
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Imeno - AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  4  Pirš Tim
  5  Drofenik Blaž
  6  Kladušek Jožef (K)
  7  Kukovič Nejc
  8  Perc Patrik
  9  Jereb Valentin
  15  Posteržin Luka
  17  Herček Jan
  21  Kladušek Jan
  28  Toplišek Žan
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Hvala Tilen (V)
  2  Bračun Nik
  5  Sadria Sali
  6  Lah Koštomaj Žan
  7  Smodej Klavdij
  8  Šumlak Blaž
  10  Golež Aljaž (K)
  11  Strašek Matej
  14  Murko Mihael
  17  Uršič Bine
  18  Planinšek Enej
  Rezervni igralci
  10  Juričan Miha
  11  Verboten Teo
  19  Božičnik Marko
  Rezervni igralci
  3  Krulec Filip
  13  Saramati Rinor
   TRENER
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Štus Sandi
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   1 : 0 17 - Herček Jan (28')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   10 - Golež Aljaž (70')  11m
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
    1 - Jug Žan (69')
   AS System Šmarje pri Jelšah
    6 - Lah Koštomaj Žan (29')
    7 - Smodej Klavdij (65')
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Juričan Miha
       17 - Herček Jan
  60'     11 - Verboten Teo
       15 - Posteržin Luka
  60'     19 - Božičnik Marko
       28 - Toplišek Žan
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Saramati Rinor
       6 - Lah Koštomaj Žan
  62'     3 - Krulec Filip
       8 - Šumlak Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan