Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 17. krog 19.04.18
   TEKMA: ND Polzela - AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Turanović Armin
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela
Priimek in ime Rojen
  1  Račnik Urh (V) 16.06.04
  5  Ocvirk Jan Matjaž 29.11.04
  6  Temaj Egzon (K) 30.01.04
  7  Kopše David 30.01.03
  10  Urankar Luka 20.02.04
  11  Srebočan Domen 02.05.03
  13  Lesjak Anže 30.03.04
  15  Jotić Matijaš 06.01.04
  16  Trauner Vid 20.04.04
  17  Sonjak Lan 04.12.04
  21  Popović Alen 20.08.04
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  1  Hvala Tilen (V) 22.05.03
  2  Bračun Nik 05.09.04
  4  Gaberšek Matija 09.05.04
  5  Sadria Sali 15.12.03
  6  Lah Koštomaj Žan 30.01.04
  7  Smodej Klavdij 11.01.03
  10  Golež Aljaž (K) 19.11.04
  11  Strašek Matej 06.03.03
  13  Saramati Rinor 26.12.04
  14  Murko Mihael 22.01.04
  18  Planinšek Enej 24.07.04
  Rezervni igralci
  2  Satler Vid 18.06.04
  Rezervni igralci
  3  Krulec Filip 01.06.03
  9  Šumlak Blaž 09.01.04
  12  Gajšek Tristan (V) 23.08.05
  17  Uršič Bine 13.01.04
   TRENER
   ND Polzela
   Bakarić Saša
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   ND Polzela
   AS System Šmarje pri Jelšah
   0 : 1   7 - Smodej Klavdij (19') 
   0 : 2   11 - Strašek Matej (55') 
   0 : 3   7 - Smodej Klavdij (57') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela
   AS System Šmarje pri Jelšah
    11 - Strašek Matej (40')
   IZKLJUČENI
   ND Polzela
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   ND Polzela
  Minuta  Igralec
  58'     2 - Satler Vid
       5 - Ocvirk Jan Matjaž
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Gajšek Tristan
       1 - Hvala Tilen
  36'     9 - Šumlak Blaž
       13 - Saramati Rinor
  58'     3 - Krulec Filip
       4 - Gaberšek Matija
  68'     17 - Uršič Bine
       5 - Sadria Sali
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan