Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 15. krog 06.04.18
   TEKMA: NK Rogaška Krovstvo Ivanoš - KNK Odred Kozje - NK Imeno 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center Rogaška Slatina    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Lončar Gašper
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
Priimek in ime Rojen
  1  Šarlah Dejan (V) 30.09.03
  2  Ivanoš Tilen 17.01.03
  3  Močnik Jure 19.07.04
  4  Majer Nejc 16.03.05
  5  Lugi Argjent 16.05.03
  6  Gajster Gal (K) 27.02.03
  8  Deljić David 01.03.03
  9  Podlesnik Medej 09.03.03
  10  Puhek Nik 11.04.03
  11  Gashi Eduard 01.07.03
  14  Puglisi Damiano 25.03.03
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
Priimek in ime Rojen
  1  Jug Žan (V) 20.10.03
  4  Pirš Tim 12.08.03
  5  Drofenik Blaž 06.04.03
  6  Kladušek Jožef (K) 24.06.03
  7  Kukovič Nejc 11.12.03
  8  Verboten Teo 26.10.04
  9  Jereb Valentin 20.02.03
  10  Juričan Miha 23.01.04
  11  Perc Patrik 23.11.04
  15  Posteržin Luka 09.01.03
  21  Kladušek Jan 24.06.03
  Rezervni igralci
  7  Hernavs Miha 21.11.05
  12  Hajder Vid (V) 17.03.03
  13  Lipnik Niko 25.04.05
  16  Šket Marcel 01.05.04
  20  Pažon Jure 22.01.03
  Rezervni igralci
  19  Božičnik Marko 30.04.05
  28  Toplišek Žan 30.11.04
   TRENER
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   Neskič Alen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   Kajba Fredi
   STRELCI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   1 : 0 11 - Gashi Eduard (18')
   2 : 0 11 - Gashi Eduard (29')
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   3 : 0   9 - Jereb Valentin (54')  AG
   OPOMINJANI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
   MENJAVE
   NK Rogaška Krovstvo Ivanoš
  Minuta  Igralec
  1'     20 - Pažon Jure
       4 - Majer Nejc
  36'     12 - Hajder Vid
       1 - Šarlah Dejan
  47'     7 - Hernavs Miha
       8 - Deljić David
  53'     16 - Šket Marcel
       14 - Puglisi Damiano
  55'     13 - Lipnik Niko
       2 - Ivanoš Tilen
   KNK Odred Kozje - NK Imeno
  Minuta  Igralec
  42'     19 - Božičnik Marko
       7 - Kukovič Nejc
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
19. krog 14.04.18
Mons Claudius : Korotan Prevalje 2 : 2
NK Pohorje : Šampion 0 : 2
Kety EMMI Bistrica : NK AjDAS Lenart 4 : 0
Fosilum Šentjur : Dravograd Avto Grubelnik 0 : 5
S.Rojko Dobrovce : Tehnotim Pesnica 0 : 1
Dravinja : AS System Šmarje pri Jelšah 5 : 0
Videm : Zreče 0 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan