Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 17/18
  Zapisnik: 3. krog 08.09.17
   TEKMA: NK Ljubno ob Savinji - AS System Šmarje pri Jelšah 9 : 1 (5 : 0)
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Zamernik Nejc
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Štiglic Denis (V)
  2  Žehelj Miha
  3  Černivšek Maša
  4  Arnič Patrik
  5  Pečovnik Kaja
  8  Podkrižnik Anza (K)
  10  Robnik Primož
  13  Ročnik Jan
  14  Vincek Nik
  16  Rezoničnik Urh
  19  Kosmač Jan
   AS System Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  1  Gajšek Tristan (V)
  2  Bračun Nik
  4  Gaberšek Matija
  8  Šumlak Blaž
  9  Saramati Rinor
  10  Golež Aljaž (K)
  11  Planinšek Enej
  14  Mikez Tjaš
  15  Murko Mihael
  17  Lah Koštomaj Žan
  21  Strašek Matej
  Rezervni igralci
  6  Sem Benjamin
  7  Berak Ognjen
  9  Jeraj Kimi
  11  Poličnik Maks
  15  Vodušek Miha
  Rezervni igralci
  13  Hercog Tilen
  16  Uršič Bine
   TRENER
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   AS System Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   STRELCI
   NK Ljubno ob Savinji
   1 : 0 10 - Robnik Primož (10')
   2 : 0 10 - Robnik Primož (11')
   3 : 0 19 - Kosmač Jan (19')
   4 : 0 8 - Podkrižnik Anza (26')
   5 : 0 10 - Robnik Primož (34')
   6 : 0 10 - Robnik Primož (39')
   7 : 0 8 - Podkrižnik Anza (51')
   8 : 1 11 - Poličnik Maks (65')
   9 : 1 11 - Poličnik Maks (66')
   AS System Šmarje pri Jelšah
   7 : 1   11 - Planinšek Enej (56')  11m
   OPOMINJANI
   NK Ljubno ob Savinji
   AS System Šmarje pri Jelšah
    8 - Šumlak Blaž (34')
   IZKLJUČENI
   NK Ljubno ob Savinji
   AS System Šmarje pri Jelšah
   MENJAVE
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  41'     7 - Berak Ognjen
       14 - Vincek Nik
  41'     11 - Poličnik Maks
       13 - Ročnik Jan
  43'     6 - Sem Benjamin
       4 - Arnič Patrik
  51'     15 - Vodušek Miha
       3 - Černivšek Maša
  57'     9 - Jeraj Kimi
       10 - Robnik Primož
   AS System Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Hercog Tilen
       14 - Mikez Tjaš
  57'     16 - Uršič Bine
       8 - Šumlak Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan