Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Maribor B 20 17 2 1 71:16 53
2. NK Rogaška 20 11 5 4 56:22 38
3. Korotan Prevalje 20 10 4 6 48:33 34
4. Dravinja 20 10 3 7 31:23 33
5. NK Dravograd 20 9 5 6 30:32 32
6. NK Šmarje pri Jelšah 20 9 5 6 26:28 32
7. Mons Claudius 20 8 5 7 41:36 29
8. NK Fužinar Ravne Systems 20 8 5 7 34:29 29
9. NK Šampion 20 8 2 10 39:42 26
10. S.Rojko Dobrovce 20 7 4 9 31:41 25
11. ŠD Videm 20 6 3 11 26:39 21
12. NK ZU-VIL Brunšvik 20 4 4 12 31:58 16
13. AjDAS Lenart 20 3 6 11 24:47 15
14. NK Šmartno 1928 20 3 1 16 12:54 10
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
20. krog 22.04.17
Dravinja:Mons Claudius 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:Korotan Prevalje 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmartno 1928 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Dravograd:Maribor B 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
NK Šampion:AjDAS Lenart 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
ŠD Videm:S.Rojko Dobrovce 2 : 3 (0 : 0) zapisnik
19. krog 15.04.17
NK Šmartno 1928:NK Dravograd 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Dravinja 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Šampion 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Rogaška 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:ŠD Videm 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
AjDAS Lenart:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Maribor B:NK Fužinar Ravne Systems 3 : 2 (1 : 0) zapisnik
18. krog 08.04.17
NK Šmarje pri Jelšah:ŠD Videm 3 : 2 (3 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:NK Šmartno 1928 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:Mons Claudius 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
NK Dravograd:S.Rojko Dobrovce 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Dravinja:Maribor B 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK ZU-VIL Brunšvik 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Šampion:Korotan Prevalje 4 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 01.04.17
Maribor B:NK Šampion 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Fužinar Ravne Systems 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Mons Claudius:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:AjDAS Lenart 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
ŠD Videm:NK Rogaška 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:NK Dravograd 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:Dravinja 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
16. krog 25.03.17
Mons Claudius:Korotan Prevalje 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd:ŠD Videm 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:S.Rojko Dobrovce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:Maribor B 0 : 4 (0 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Šmartno 1928 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
15. krog 18.03.17
Maribor B:Mons Claudius 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Dravograd 2 : 2 (2 : 2) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šampion 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
ŠD Videm:NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:AjDAS Lenart 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:Dravinja 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
14. krog 19.11.16
Dravinja:ŠD Videm 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK ZU-VIL Brunšvik 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:S.Rojko Dobrovce 4 : 2 (4 : 2) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:NK Rogaška 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Šmartno 1928 7 : 1 (4 : 1) zapisnik
Korotan Prevalje:Maribor B 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
13. krog 12.11.16
Dravinja:NK Rogaška 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:NK Dravograd 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:S.Rojko Dobrovce 6 : 4 (4 : 2) zapisnik
Korotan Prevalje:NK Šmartno 1928 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Maribor B:NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:ŠD Videm 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
12. krog 05.11.16
NK Rogaška:NK Šampion 9 : 1 (3 : 1) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:NK Fužinar Ravne Systems 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Korotan Prevalje 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
ŠD Videm:AjDAS Lenart 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Dravograd:Dravinja 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:Maribor B 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:Mons Claudius 6 : 3 (5 : 2) zapisnik
11. krog 29.10.16
Dravinja:NK Fužinar Ravne Systems 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Mons Claudius:ŠD Videm 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:NK Rogaška 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Maribor B:S.Rojko Dobrovce 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:NK ZU-VIL Brunšvik 8 : 1 (4 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK Šampion:NK Dravograd 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
10. krog 22.10.16
NK Rogaška:Mons Claudius 4 : 1 (3 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:NK Šampion 5 : 1 (0 : 1) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šmartno 1928 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Dravinja 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd:AjDAS Lenart 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŠD Videm:Korotan Prevalje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:Maribor B 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
9. krog 15.10.16
Maribor B:ŠD Videm 9 : 0 (2 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:NK Fužinar Ravne Systems 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:NK Dravograd 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:NK Rogaška 5 : 3 (1 : 1) zapisnik
NK Šampion:Dravinja 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 09.10.16
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:AjDAS Lenart 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:Mons Claudius 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
ŠD Videm:NK Šmartno 1928 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Rogaška:Maribor B 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Dravograd:Korotan Prevalje 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:S.Rojko Dobrovce 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
7. krog 01.10.16
Mons Claudius:Dravinja 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Rogaška 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:ŠD Videm 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:NK Fužinar Ravne Systems 4 : 1 (3 : 1) zapisnik
Maribor B:NK Dravograd 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:NK Šampion 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
6. krog 24.09.16
NK Rogaška:S.Rojko Dobrovce 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:AjDAS Lenart 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Dravinja:Korotan Prevalje 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
NK Dravograd:NK Šmartno 1928 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:Maribor B 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
ŠD Videm:NK ZU-VIL Brunšvik 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Šampion:Mons Claudius 3 : 2 (0 : 2) zapisnik
5. krog 17.09.16
S.Rojko Dobrovce:NK Dravograd 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Mons Claudius:AjDAS Lenart 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Maribor B:Dravinja 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:NK Šampion 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
ŠD Videm:NK Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:NK Rogaška 1 : 3 (1 : 0) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Fužinar Ravne Systems 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
4. krog 10.09.16
NK Rogaška:ŠD Videm 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Mons Claudius 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
AjDAS Lenart:Korotan Prevalje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd:NK ZU-VIL Brunšvik 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
Dravinja:NK Šmartno 1928 2 : 1 (2 : 1) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:S.Rojko Dobrovce 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
NK Šampion:Maribor B 2 : 4 (0 : 2) zapisnik
3. krog 03.09.16
Maribor B:AjDAS Lenart 6 : 0 (6 : 0) zapisnik
NK Rogaška:NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:Dravinja 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
ŠD Videm:NK Dravograd 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:NK Šampion 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK ZU-VIL Brunšvik:NK Fužinar Ravne Systems 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Korotan Prevalje:Mons Claudius 2 : 2 (2 : 1) zapisnik
2. krog 27.08.16
Dravinja:NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
NK Fužinar Ravne Systems:ŠD Videm 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
NK Dravograd:NK Rogaška 1 : 3 (1 : 3) zapisnik
Mons Claudius:Maribor B 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
AjDAS Lenart:NK Šmartno 1928 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
NK Šmarje pri Jelšah:Korotan Prevalje 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
NK Šampion:S.Rojko Dobrovce 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
1. krog 20.08.16
NK ZU-VIL Brunšvik:NK Šampion 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Maribor B:Korotan Prevalje 8 : 1 (3 : 1) zapisnik
S.Rojko Dobrovce:AjDAS Lenart 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
NK Dravograd:NK Šmarje pri Jelšah 2 : 3 (0 : 1) zapisnik
NK Rogaška:NK Fužinar Ravne Systems 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
ŠD Videm:Dravinja 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
NK Šmartno 1928:Mons Claudius 3 : 4 (2 : 3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
20. krog 22.04.17
Dravinja : Mons Claudius 0 : 1
NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3
NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1
NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0
NK Dravograd : Maribor B 1 : 4
NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0
ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan