Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 6. krog 24.09.16
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah - AjDAS Lenart 4 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bukovec Miran
   1. pomočnik: Horvat Robert ml.
   2. pomočnik: Perš Luka
   Delegat: Valdhuber Boris
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime Rojen
  4  Debelak Andrej 17.07.81
  8  Jančič Urban 26.11.89
  10  Firšt David (K) 10.03.86
  11  Gradecki Gregor 08.09.80
  12  Lojen Filip (V) 14.10.97
  14  Šoštarić Radovan 09.01.91
  15  Deučman Nejc 16.03.86
  16  Mikše Uroš 19.03.86
  17  Zupanc Terglav Žan 12.12.95
  18  Mirvić Muhamed 15.08.89
  19  Čakš Gregor 09.02.89
   AjDAS Lenart
Priimek in ime Rojen
  1  Vajs Rene (V) 24.01.91
  4  Šnofl Davorin 17.01.80
  5  Repa Matevž 13.02.89
  6  Drašak Blaž 04.06.96
  7  Burian Miha 09.01.82
  8  Čuček Miha (K) 25.09.85
  10  Žnuderl Tomaž 21.12.89
  13  Koder Tadej 01.07.88
  17  Marko Mitja 29.12.90
  18  Ploj Klemen 15.11.92
  20  Ploj Tomi 29.01.89
  Rezervni igralci
  1  Pepelnak Marko (V) 12.11.79
  2  Zagajšek Jure 30.01.85
  9  Korošec Matic 22.07.99
  20  Veber Aleks 30.10.97
  21  Hmelina Darko 20.05.91
  Rezervni igralci
  3  Turk Anton 17.03.67
  9  Ploj Mitja 29.01.98
  11  Simonič Blaž 19.11.95
  14  Trstenjak Denis 29.09.90
  15  Bračič David 14.12.98
  16  Habuš Matic 18.09.93
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah
   Kobilšek Urh
   AjDAS Lenart
   Vidačković Ivan
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 1 19 - Čakš Gregor (60')
   2 : 1 10 - Firšt David (75')
   3 : 1 17 - Zupanc Terglav Žan (83')
   4 : 1 10 - Firšt David (88')
   AjDAS Lenart
   0 : 1   18 - Ploj Klemen (57') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah
    14 - Šoštarić Radovan (37')
    16 - Mikše Uroš (71')
   AjDAS Lenart
    13 - Koder Tadej (22')
    20 - Ploj Tomi (58')
    18 - Ploj Klemen (67')
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah
   AjDAS Lenart
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  69'     21 - Hmelina Darko
       14 - Šoštarić Radovan
  77'     9 - Korošec Matic
       19 - Čakš Gregor
  88'     20 - Veber Aleks
       16 - Mikše Uroš
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  50'     16 - Habuš Matic
       6 - Drašak Blaž
  69'     9 - Ploj Mitja
       4 - Šnofl Davorin
  77'     3 - Turk Anton
       17 - Marko Mitja
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan