Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 18. krog 08.04.17
   TEKMA: Dravinja - Maribor B 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Topolnik Gorazd
   2. pomočnik: Tušak Nejc
   Delegat: Lepej Drago
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Nino (V)
  4  Ratkovič Macuh Luka
  7  Ramšak Žan
  8  Kotnik Gregor (K)
  9  Kolar Andraž
  13  Gosak Davorin
  17  Kotnik Tomo
  18  Napotnik Žan
  19  Brglez Blaž
  21  Klokočovnik Simon
  22  Podkrajšek Blaž
   Maribor B
Priimek in ime
  1  Cotman Aljaž (V)
  15  Sirk Rok
  16  Lipušček Žiga
  18  Kolar Tim
  31  Vujčić Daniel
  32  Uskoković Luka
  35  Filipović Matej
  37  Hajrić Anel
  41  Lorbek Nik (K)
  77  Karničnik Žan
  92  Horvat Rok
  Rezervni igralci
  6  Korošec Jure
  10  Damše Mario
  11  Pesjak Žiga
  14  Zbičajnik Blaž
  15  Rožmarič Blaž
  16  Marinšek Žan
  20  Vouk Gašper
  Rezervni igralci
  2  Hamer Marino
  45  Flis Žan
   TRENER
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   Maribor B
   Breber Zvonko
   STRELCI
   Dravinja
   Maribor B
   0 : 1   77 - Karničnik Žan (49') 
   0 : 2   18 - Kolar Tim (67') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    9 - Kolar Andraž (26')
    19 - Brglez Blaž (42')
    22 - Podkrajšek Blaž (45')
    18 - Napotnik Žan (58')
   Maribor B
    32 - Uskoković Luka (22')
    92 - Horvat Rok (88')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
    18 - Napotnik Žan (63')
   Maribor B
    32 - Uskoković Luka (76')
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Pesjak Žiga
       17 - Kotnik Tomo
  54'     10 - Damše Mario
       13 - Gosak Davorin
  62'     14 - Zbičajnik Blaž
       19 - Brglez Blaž
   Maribor B
  Minuta  Igralec
  78'     45 - Flis Žan
       18 - Kolar Tim
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan