Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 24. krog 13.05.17
   TEKMA: NK Dravograd - NK Šampion 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Dravograd - Športni center-glavno igrišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Mihelič Niko
   1. pomočnik: Skok Aleš
   2. pomočnik: Barovič Nejc
   Delegat: Mijatovič Goran
   POSTAVI
   NK Dravograd
Priimek in ime
  3  Petek Edi
  4  Hudin Andrej
  5  Kitek Nace
  6  Hovnik Ožbej
  7  Čede Mitja
  8  Rogina Davor (K)
  9  Kogelnik Peter
  10  Fasvald Nik
  11  Rogić Nenad
  17  Stefanović Tilen
  99  Kanduč Primož (V)
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Torra Arjan
  5  Antyie Ebenezer Nunoo
  7  Radić Aleksandar
  8  Korošec Miha
  10  Torra Jetmir
  11  Muhič Aleksej
  14  Gabršek Nejc
  16  Pfeifer Urh
  17  Duspara Rok
  19  Pirtovšek Rok (K)
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  1  Vidovšek Aljaž (V)
  2  Smrtnik Tomaž
  13  Gostenčnik Stanislav
  14  Verdnik Matevž
  Rezervni igralci
  13  Nitaj Liridon
  15  Pukl Bruno
  18  Ferlež Tim
   TRENER
   NK Dravograd
   Pšeničnik Marko
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   NK Dravograd
   1 : 0 9 - Kogelnik Peter (11')
   2 : 0 9 - Kogelnik Peter (13')
   3 : 0 10 - Fasvald Nik (53')
   4 : 0 10 - Fasvald Nik (57')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   NK Dravograd
   NK Šampion
   IZKLJUČENI
   NK Dravograd
   NK Šampion
   MENJAVE
   NK Dravograd
  Minuta  Igralec
  67'     2 - Smrtnik Tomaž
       11 - Rogić Nenad
  75'     13 - Gostenčnik Stanislav
       10 - Fasvald Nik
  80'     14 - Verdnik Matevž
       9 - Kogelnik Peter
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Pukl Bruno
       11 - Muhič Aleksej
  63'     18 - Ferlež Tim
       17 - Duspara Rok
  76'     13 - Nitaj Liridon
       2 - Torra Arjan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan