Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 11. krog 29.10.16
   TEKMA: AjDAS Lenart - NK Rogaška 1 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bukovec Miran
   1. pomočnik: Špur Staša
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Šuput Bogdan
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  2  Turk Anton
  3  Žnuderl Tomaž
  4  Šnofl Davorin
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  13  Koder Tadej
  14  Hager Dejan
  18  Ploj Klemen
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Mraz Denis
  5  Čuček Goran
  6  But Gorazd
  7  Stiplošek Tadej
  11  Neskič Alen
  12  Vrečko Dejan (V)
  14  Grošič Aleš (K)
  16  Antonić Siniša
  17  Šlogar Marko
  18  Majer Matic
  19  Križanec Boris
  Rezervni igralci
  5  Repa Matevž
  6  Jurančič Primož
  9  Šunko Gorazd
  11  Simonič Blaž
  15  Trstenjak Denis
  16  Marko Zdravko
  19  Drašak Blaž
  Rezervni igralci
  4  Bek Denis
  8  Berk Alen
  10  Horjak Aleš
  13  Žerak Marko
  20  Sisinger Sandro
  23  Kobilšek Andraž (V)
  24  Janžek David
   TRENER
   AjDAS Lenart
   NK Rogaška
   Neskić Ibrahim
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   1 : 1 21 - Marko Mitja (49')
   NK Rogaška
   0 : 1   5 - Čuček Goran (7')  11m
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    14 - Hager Dejan (45')
    3 - Žnuderl Tomaž (89')
   NK Rogaška
    11 - Neskič Alen (48')
    19 - Križanec Boris (58')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   NK Rogaška
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  65'     19 - Drašak Blaž
       21 - Marko Mitja
  77'     6 - Jurančič Primož
       4 - Šnofl Davorin
  79'     9 - Šunko Gorazd
       18 - Ploj Klemen
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Horjak Aleš
       18 - Majer Matic
  62'     20 - Sisinger Sandro
       6 - But Gorazd
  83'     13 - Žerak Marko
       14 - Grošič Aleš
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan