Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 26. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Hajrić Anel Maribor B 33 0 0
Neskič Alen NK Rogaška 24 2 0
Sirk Rok Maribor B 20 2 0
Verhovnik Matevž NK Fužinar Ravne Systems 18 2 0
Šlogar Marko NK Rogaška 15 0 0
Rogina Davor NK Dravograd 12 2 0
Plesec Nejc Korotan Prevalje 12 3 0
Kűzma Tin Korotan Prevalje 11 0 0
Požegar Aleš NK ZU-VIL Brunšvik 11 2 0
Vtič Marko Mons Claudius 11 3 0
Muršič Nejc Korotan Prevalje 10 0 0
Grošič Aleš NK Rogaška 10 0 0
Ramšak Žan Dravinja 10 1 0
Lorbek Nik Maribor B 10 3 0
Karabegovič Mak NK Šampion 9 0 0
Stočko Peter NK Fužinar Ravne Systems 9 1 0
Firšt David NK Šmarje pri Jelšah 8 0 0
Ploj Klemen AjDAS Lenart 8 0 0
Šoštarić Tihomir NK Šmarje pri Jelšah 8 2 0
Karničnik Žan Maribor B 7 0 0
Majer Matic NK Rogaška 7 0 0
Bohl Jože NK ZU-VIL Brunšvik 7 0 0
Pintarič Rok ŠD Videm 7 0 0
Čuček Goran NK Rogaška 7 1 0
Lazar Luka Maribor B 7 1 0
Pipenbaher Nejc S.Rojko Dobrovce 7 2 0
Dobaj Blaž S.Rojko Dobrovce 7 2 0
Krajnc Sebastjan ŠD Videm 7 2 0
Šnofl Davorin AjDAS Lenart 6 0 0
Korošec Miha NK Šampion 6 0 0
Petrej Mitja NK Fužinar Ravne Systems 6 0 0
Ahmedi Valon Maribor B 6 0 0
Polajžer Dejan Mons Claudius 6 0 0
Šauperl Bian Paul Maribor B 6 0 0
Omerovič Semin NK Šmartno 1928 6 1 0
Kolar Andraž Dravinja 5 0 0
Krivec Matic Mons Claudius 5 0 0
Rojht Denis S.Rojko Dobrovce 5 0 0
Stopajnik Alen S.Rojko Dobrovce 5 0 0
Tement Žiga ŠD Videm 5 0 0
Zdovc Žiga Mons Claudius 5 0 0
Hutinski Alen S.Rojko Dobrovce 5 0 0
Perkovič Igor NK ZU-VIL Brunšvik 5 0 0
Krivec Uroš Mons Claudius 5 0 0
Koffi Yao Simon Mons Claudius 5 0 0
Lipušček Žiga Maribor B 4 0 0
Radić Aleksandar NK Šampion 4 0 0
Kogelnik Peter NK Dravograd 4 0 0
Zbičajnik Blaž Dravinja 4 0 0
Horjak Aleš NK Rogaška 4 0 0
Ploj Dejan AjDAS Lenart 4 0 0
Grušovnik Lovro Korotan Prevalje 4 0 0
Pukl Bruno NK Šampion 4 0 0
Brglez Blaž Dravinja 4 0 0
Kmetec Matic ŠD Videm 4 0 0
Zorec David S.Rojko Dobrovce 4 0 0
Štruc Matevž NK Dravograd 4 0 0
Stefanović Tilen NK Dravograd 4 0 0
Mirvić Muhamed NK Šmarje pri Jelšah 4 0 0
Torra Arjan NK Šampion 4 0 0
Klanjšek Domen NK ZU-VIL Brunšvik 4 0 0
Marko Mitja AjDAS Lenart 4 1 0
Vindiš Marcel NK ZU-VIL Brunšvik 4 1 0
Močnik Primož Mons Claudius 4 1 0
Pinčić Lucijano Patrik NK Dravograd 3 0 0
Obretan Matic Korotan Prevalje 3 0 0
Jazbec Blaž NK ZU-VIL Brunšvik 3 0 0
Antonić Siniša NK Rogaška 3 0 0
Škvarić Emanuel ŠD Videm 3 0 0
Hmelina Darko NK Šmarje pri Jelšah 3 0 0
Plajnšek Žan ŠD Videm 3 0 0
Pipuš Matic Korotan Prevalje 3 0 0
Čuček Miha AjDAS Lenart 3 0 0
Moravac Ranko Maribor B 3 0 0
Marinšek Žan Dravinja 3 0 0
Fasvald Nik NK Dravograd 3 0 0
Torra Jetmir NK Šampion 3 0 0
Krajnc Sergej NK ZU-VIL Brunšvik 3 1 0
Čakš Gregor NK Šmarje pri Jelšah 3 1 0
Zupanc Terglav Žan NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Kolšek Aljaž NK Šmartno 1928 2 0 0
Duspara Rok NK Šampion 2 0 0
Peer Samo Mons Claudius 2 0 0
Muhič Aleksej NK Šampion 2 0 0
Plemeniti Krešimir S.Rojko Dobrovce 2 0 0
Zamernik Jan NK Fužinar Ravne Systems 2 0 0
Lenošek Matevž NK Šmartno 1928 2 0 0
Nitaj Liridon NK Šampion 2 0 0
Nabernik Staš NK Dravograd 2 0 0
Pesjak Žiga Dravinja 2 0 0
Janet Oskar Korotan Prevalje 2 0 0
Jelić Petar NK Fužinar Ravne Systems 2 0 0
Juraja Mirko NK Fužinar Ravne Systems 2 0 0
Ploj Tomi AjDAS Lenart 2 0 0
Napotnik Žan Dravinja 2 0 0
Biruš Matija NK Rogaška 2 0 0
Korošec Matic NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Wojciechowski Kamil NK ZU-VIL Brunšvik 2 0 0
Živko Žiga Maribor B 2 0 0
Murić Karlo ŠD Videm 2 0 0
Presečki Davor Mons Claudius 2 0 0
Kovačič Jure ŠD Videm 2 0 0
Veler Tomaž NK Šmartno 1928 2 0 0
Kramljak Mitja NK Dravograd 2 0 0
Debelak Andrej NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Jančič Urban NK Šmarje pri Jelšah 2 0 0
Kiselak David Korotan Prevalje 2 0 0
Volmajer Jure Maribor B 2 0 0
Vujčić Daniel Maribor B 2 0 0
Knez Urban NK Fužinar Ravne Systems 2 0 0
Drofenik Jure NK Šmarje pri Jelšah 2 1 0
Kompan Tilen NK Šmartno 1928 2 1 0
Ičanović Admir Korotan Prevalje 2 2 0
Javornik Luka S.Rojko Dobrovce 2 2 0
Crnjac Mario NK Fužinar Ravne Systems 2 0 1
Pirtovšek Rok NK Šampion 2 0 1
Ladič David S.Rojko Dobrovce 2 0 1
Lončarič Nejc NK ZU-VIL Brunšvik 2 0 1
Žnuderl Tomaž AjDAS Lenart 1 0 0
Romih David NK Šmarje pri Jelšah 1 0 0
Gojzdnik Jure NK Šmartno 1928 1 0 0
Kotnik Tomo Dravinja 1 0 0
Smrtnik Tomaž NK Dravograd 1 0 0
Rožmarič Blaž Dravinja 1 0 0
Irman Miha NK Šmartno 1928 1 0 0
Štorman Aljaž Mons Claudius 1 0 0
Kolar Tim Maribor B 1 0 0
Kavčič Uroš Korotan Prevalje 1 0 0
Stiplošek Tadej NK Rogaška 1 0 0
Drašak Blaž AjDAS Lenart 1 0 0
Hustić Emil NK Rogaška 1 0 0
Krivonog Jošt Korotan Prevalje 1 0 0
Krajnc Danijel AjDAS Lenart 1 0 0
Rajčević Aleksander Maribor B 1 0 0
Kovačić Denis NK Fužinar Ravne Systems 1 0 0
Kores Blaž S.Rojko Dobrovce 1 0 0
Šunko Gorazd AjDAS Lenart 1 0 0
Kočar Lučo NK ZU-VIL Brunšvik 1 0 0
Belej Rožej Nejc Korotan Prevalje 1 0 0
Nabernik Tevž NK Dravograd 1 0 0
Glavak Matej NK Fužinar Ravne Systems 1 0 0
Repa Matevž AjDAS Lenart 1 0 0
Kitak David Mons Claudius 1 0 0
Juraja Tim Korotan Prevalje 1 0 0
Grilc Jani NK Fužinar Ravne Systems 1 0 0
Božak Dominik ŠD Videm 1 0 0
Trop Matjaž NK Šmartno 1928 1 0 0
Hudopisk Luka NK Šampion 1 0 0
Damiš Jernej AjDAS Lenart 1 0 0
Ermenc Nace NK Šmartno 1928 1 0 0
Peček Marko NK Rogaška 1 0 0
Antyie Ebenezer Nunoo NK Šampion 1 0 0
Pečnik Anže Korotan Prevalje 1 0 0
Kajtna David ŠD Videm 1 0 0
Cikaqi Herolind NK Šampion 1 0 0
Ferlež Tim NK Šampion 1 0 0
Jurančič Primož AjDAS Lenart 1 0 0
Milutinović Nikola NK ZU-VIL Brunšvik 1 0 0
Kušar Peter NK ZU-VIL Brunšvik 1 0 0
Ratkovič Macuh Luka Dravinja 1 0 0
Bajrami Medin Maribor B 1 0 0
Berk Alen NK Rogaška 1 0 0
Ferlež Davorin Korotan Prevalje 1 0 0
Plavšič Siniša NK ZU-VIL Brunšvik 1 0 0
Hudin Andrej NK Dravograd 1 0 0
Gosak Davorin Dravinja 1 0 0
Bokšan Jaka Mons Claudius 1 0 0
Celner Kristijan NK Fužinar Ravne Systems 1 0 0
Žnidar David NK Šmartno 1928 1 0 0
Praznik Mitja Korotan Prevalje 1 0 0
Bračič Jan ŠD Videm 1 0 0
Adamič Blaž NK Šampion 1 0 0
Flis Žan Maribor B 1 0 0
Gluhovič Aljoša NK Dravograd 1 1 0
Kušnik Miha S.Rojko Dobrovce 1 1 0
Plaznik Uroš NK Fužinar Ravne Systems 1 0 1
Koder Tadej AjDAS Lenart 1 0 1
Obrez Gregor NK Šmartno 1928 0 0 1
Frangež Matjaž NK ZU-VIL Brunšvik 0 0 1
Lešnik Tilen S.Rojko Dobrovce 0 0 1
Gaberšek Dejan NK Šmarje pri Jelšah 0 0 1
Kostanjevec Alen ŠD Videm 0 0 1
Lenošek Martin NK Šmartno 1928 0 0 1
Veber Aleks NK Šmarje pri Jelšah 0 0 2
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan