Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 9. krog 15.10.16
   TEKMA: AjDAS Lenart - NK Fužinar Ravne Systems 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Fridl Aleš
   1. pomočnik: Mijatović Veljko
   2. pomočnik: Radusinović Davorin
   Delegat: Jeneš Boris
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  3  Žnuderl Tomaž
  4  Šnofl Davorin
  5  Repa Matevž
  6  Krempl Niko
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  9  Šunko Gorazd
  14  Hager Dejan
  18  Ploj Klemen
  20  Ploj Tomi
   NK Fužinar Ravne Systems
Priimek in ime
  2  Čapelnik Andrej (K)
  3  Crnjac Mario
  4  Celner Kristijan
  8  Verhovnik Matevž
  9  Petrej Mitja
  10  Stočko Peter
  11  Plišić Igor
  13  Marčič Tilen (V)
  32  Knez Urban
  62  Kobold Tilen
  99  Jelić Petar
  Rezervni igralci
  2  Turk Anton
  11  Simonič Blaž
  13  Damiš Jernej
  15  Trstenjak Denis
  19  Drašak Blaž
  21  Marko Mitja
  Rezervni igralci
  23  Kuhar Gašper
  27  Grilc Jani
  45  Pečnik Domen
   TRENER
   AjDAS Lenart
   NK Fužinar Ravne Systems
   Podvinski Niko
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   NK Fužinar Ravne Systems
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    20 - Ploj Tomi (26')
    3 - Žnuderl Tomaž (41')
    9 - Šunko Gorazd (67')
   NK Fužinar Ravne Systems
    8 - Verhovnik Matevž (79')
    3 - Crnjac Mario (88')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
    9 - Šunko Gorazd (76')
   NK Fužinar Ravne Systems
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  62'     21 - Marko Mitja
       3 - Žnuderl Tomaž
  62'     19 - Drašak Blaž
       18 - Ploj Klemen
   NK Fužinar Ravne Systems
  Minuta  Igralec
  63'     27 - Grilc Jani
       32 - Knez Urban
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan