Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 16. krog 25.03.17
   TEKMA: AjDAS Lenart - Maribor B 0 : 4 (0 : 0)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Glažar Roman
   1. pomočnik: Flajšman Jernej
   2. pomočnik: Bezjak Boštjan
   Delegat: Lepej Drago
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  2  Žnuderl Tomaž
  4  Šnofl Davorin
  6  Damiš Jernej
  7  Voglar Filip
  8  Bračič David
  10  Ploj Dejan
  11  Krajnc Danijel
  18  Ploj Klemen
  20  Ploj Tomi (K)
  21  Marko Mitja
   Maribor B
Priimek in ime
  1  Cotman Aljaž (V)
  15  Sirk Rok
  25  Moravac Ranko
  30  Ahmedi Valon
  31  Vujčić Daniel
  35  Filipović Matej
  36  Živko Žiga
  37  Hajrić Anel
  41  Lorbek Nik (K)
  77  Karničnik Žan
  78  Bajrami Medin
  Rezervni igralci
  3  Jurančič Primož
  5  Turk Anton
  12  Vajs Rene (V)
  13  Drašak Blaž
  15  Trstenjak Denis
  Rezervni igralci
  12  Hamer Marino (V)
  18  Kolar Tim
  40  Volmajer Jure
  92  Horvat Rok
   TRENER
   AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   Maribor B
   Breber Zvonko
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   Maribor B
   0 : 1   25 - Moravac Ranko (57') 
   0 : 2   41 - Lorbek Nik (60') 
   0 : 3   15 - Sirk Rok (64') 
   0 : 4   78 - Bajrami Medin (91') 
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    10 - Ploj Dejan (45')
    1 - Holcman Boštjan (60')
   Maribor B
    1 - Cotman Aljaž (15')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   Maribor B
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  32'     3 - Jurančič Primož
       6 - Damiš Jernej
  65'     5 - Turk Anton
       10 - Ploj Dejan
  70'     13 - Drašak Blaž
       8 - Bračič David
   Maribor B
  Minuta  Igralec
  76'     40 - Volmajer Jure
       15 - Sirk Rok
  83'     92 - Horvat Rok
       35 - Filipović Matej
  83'     18 - Kolar Tim
       30 - Ahmedi Valon
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan