Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 8. krog 09.10.16
   TEKMA: ŠD Videm - NK Šmartno 1928 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Videm pri Ptuju - Športni park Videm    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Vivod Dejan
   1. pomočnik: Bombač Mitja
   2. pomočnik: Jonke Mitja
   Delegat: Hotko Viktor
   POSTAVI
   ŠD Videm
Priimek in ime
  2  Koren Marcel
  3  Kajtna David
  4  Lah Mihael (K)
  5  Cafuta Gregor
  6  Zemljak Blaž
  7  Kmetec Matic
  8  Tement Žiga
  9  Pintarič Rok
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Škvarić Emanuel
  12  Malogorski Goran (V)
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Verdev Žan (V)
  2  Roškar Andraž
  4  Stojakovič Mario
  6  Koren Nik
  7  Gojzdnik Jure
  8  Trop Matjaž
  10  Omerovič Semin
  13  Meh Jan
  15  Irman Miha
  16  Kompan Tilen (K)
  18  Hrastnik David
  Rezervni igralci
  1  Šmigoc Leopold (V)
  13  Murko Domen
  14  Kovačič Jure
  15  Bračič Jan
  16  Plajnšek Žan
  Rezervni igralci
  9  Trap David
  11  Smodiš Žiga
  14  Gačnik Andrej
  17  Obrez Gregor
  19  Satler Rok
  20  Urh Aleks (V)
   TRENER
   ŠD Videm
   Gorše Primož
   NK Šmartno 1928
   Stevanović Dobrivoje
   STRELCI
   ŠD Videm
   1 : 0 9 - Pintarič Rok (31')
   2 : 0 3 - Kajtna David (56')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   ŠD Videm
    9 - Pintarič Rok (57')
    14 - Kovačič Jure (84')
   NK Šmartno 1928
    19 - Satler Rok (85')
    15 - Irman Miha (88')
    18 - Hrastnik David (89')
   IZKLJUČENI
   ŠD Videm
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   ŠD Videm
  Minuta  Igralec
  63'     14 - Kovačič Jure
       7 - Kmetec Matic
  71'     15 - Bračič Jan
       6 - Zemljak Blaž
  82'     16 - Plajnšek Žan
       15 - Bračič Jan
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Trap David
       6 - Koren Nik
  61'     19 - Satler Rok
       2 - Roškar Andraž
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan