Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 22. krog 29.04.17
   TEKMA: Dravinja - NK Šampion 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Mežnar Tadej
   1. pomočnik: Špur Staša
   2. pomočnik: Vrabel Tanja
   Delegat: Herič Aleš
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Nino (V)
  4  Ratkovič Macuh Luka
  8  Kotnik Gregor (K)
  10  Damše Mario
  13  Gosak Davorin
  14  Zbičajnik Blaž
  16  Marinšek Žan
  17  Kotnik Tomo
  19  Brglez Blaž
  21  Klokočovnik Simon
  22  Podkrajšek Blaž
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Antyie Ebenezer Nunoo
  7  Radić Aleksandar
  8  Korošec Miha
  10  Torra Jetmir
  11  Muhič Aleksej
  14  Gabršek Nejc
  15  Marko Tomaž
  16  Pfeifer Urh
  17  Duspara Rok
  19  Pirtovšek Rok (K)
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  6  Korošec Jure
  9  Zbičajnik Aljaž
  11  Furman Matej
  15  Rožmarič Blaž
  18  Pesjak Žiga
  23  Skrbinšek Matic (V)
  25  Vouk Gašper
  Rezervni igralci
  5  Pukl Bruno
  9  Ravnak Tilen
  13  Nitaj Liridon
   TRENER
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Dravinja
   NK Šampion
   0 : 1   19 - Pirtovšek Rok (30') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    17 - Kotnik Tomo (73')
   NK Šampion
    10 - Torra Jetmir (71')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   NK Šampion
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  59'     18 - Pesjak Žiga
       19 - Brglez Blaž
  64'     25 - Vouk Gašper
       16 - Marinšek Žan
  81'     15 - Rožmarič Blaž
       14 - Zbičajnik Blaž
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  86'     13 - Nitaj Liridon
       11 - Muhič Aleksej
  90'     9 - Ravnak Tilen
       7 - Radić Aleksandar
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan