Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 4. krog 11.09.16
   TEKMA: NK Šampion - Maribor B 2 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Brezovar Nejc
   2. pomočnik: Nikolov Goran
   Delegat: Grabar Boris
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok
  3  Pfeifer Urh
  4  Hudopisk Luka
  6  Korošec Miha (K)
  7  Radić Aleksandar
  8  Adamič Blaž
  9  Karabegovič Mak
  10  Ferlež Tim
  12  Vunderl Lan (V)
  14  Torra Arjan
  18  Nitaj Liridon
   Maribor B
Priimek in ime
  1  Cotman Aljaž (V)
  15  Sirk Rok
  16  Lipušček Žiga
  30  Ahmedi Valon
  31  Vujčić Daniel
  32  Uskoković Luka
  35  Filipović Matej
  37  Hajrić Anel
  41  Lorbek Nik (K)
  42  Lazar Luka
  77  Karničnik Žan
  Rezervni igralci
  1  Blažević Omar (V)
  5  Pipan David
  11  Muhič Aleksej
  15  Pukl Bruno
  Rezervni igralci
  18  Šauperl Bian Paul
  23  Bračko Miha
  34  Prineg Damjan (V)
  45  Flis Žan
  55  Rober Nejc
  92  Horvat Rok
   TRENER
   NK Šampion
   Arčan Bojan
   Maribor B
   Breber Zvonko
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 4 6 - Korošec Miha (79')
   2 : 4 7 - Radić Aleksandar (82')
   Maribor B
   0 : 1   37 - Hajrić Anel (12') 
   0 : 2   42 - Lazar Luka (45') 
   0 : 3   16 - Lipušček Žiga (60') 
   0 : 4   18 - Šauperl Bian Paul (71') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    3 - Pfeifer Urh (85')
   Maribor B
    42 - Lazar Luka (83')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   Maribor B
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Pipan David
       18 - Nitaj Liridon
  63'     15 - Pukl Bruno
       14 - Torra Arjan
  69'     11 - Muhič Aleksej
       2 - Pirtovšek Rok
   Maribor B
  Minuta  Igralec
  64'     18 - Šauperl Bian Paul
       15 - Sirk Rok
  74'     92 - Horvat Rok
       35 - Filipović Matej
  74'     23 - Bračko Miha
       31 - Vujčić Daniel
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan