Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 8. krog 09.10.16
   TEKMA: NK Rogaška - Maribor B 2 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Rogaška Slatina - Športni center    Gledalcev: 600
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Kovačič Andraž
   2. pomočnik: Povšnar Dejan
   Delegat: Panikvar Benjamin
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Mraz Denis
  5  Čuček Goran
  7  Stiplošek Tadej
  10  Horjak Aleš
  11  Neskič Alen
  12  Vrečko Dejan (V)
  14  Grošič Aleš (K)
  16  Antonić Siniša
  17  Šlogar Marko
  18  Majer Matic
  19  Križanec Boris
   Maribor B
Priimek in ime
  1  Cotman Aljaž (V)
  15  Sirk Rok
  16  Lipušček Žiga
  30  Ahmedi Valon
  31  Vujčić Daniel
  35  Filipović Matej
  37  Hajrić Anel
  41  Lorbek Nik (K)
  42  Lazar Luka
  45  Flis Žan
  77  Karničnik Žan
  Rezervni igralci
  2  Kralj Mihael
  6  But Gorazd
  8  Berk Alen
  13  Žerak Marko
  15  Peček Marko
  23  Kobilšek Andraž (V)
  24  Biruš Matija
  Rezervni igralci
  23  Bračko Miha
  34  Prineg Damjan (V)
  36  Živko Žiga
  55  Rober Nejc
  92  Horvat Rok
   TRENER
   NK Rogaška
   Neskić Ibrahim
   Maribor B
   Breber Zvonko
   STRELCI
   NK Rogaška
   1 : 0 11 - Neskič Alen (12')
   2 : 2 14 - Grošič Aleš (67')
   Maribor B
   1 : 1   77 - Karničnik Žan (33') 
   1 : 2   30 - Ahmedi Valon (42') 
   2 : 3   30 - Ahmedi Valon (69') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
    14 - Grošič Aleš (3')
    3 - Mraz Denis (39')
   Maribor B
    16 - Lipušček Žiga (36')
    31 - Vujčić Daniel (72')
    37 - Hajrić Anel (94')
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   Maribor B
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  76'     15 - Peček Marko
       19 - Križanec Boris
  81'     24 - Biruš Matija
       18 - Majer Matic
  84'     13 - Žerak Marko
       14 - Grošič Aleš
   Maribor B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan