Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 16. krog 26.03.17
   TEKMA: NK Šampion - NK Šmartno 1928 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Borošak Alen
   1. pomočnik: Bezjak Janez
   2. pomočnik: Bombač Mitja
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok (K)
  3  Pfeifer Urh
  4  Gabršek Nejc
  7  Radić Aleksandar
  9  Karabegovič Mak
  10  Torra Jetmir
  11  Torra Arjan
  14  Muhič Aleksej
  15  Vasov Boban
  17  Duspara Rok
  33  Vunderl Lan (V)
   NK Šmartno 1928
Priimek in ime
  8  Trop Matjaž
  9  Ermenc Nace
  10  Veler Tomaž (K)
  11  Lenošek Matevž
  15  Irman Miha
  16  Kompan Tilen
  17  Trap David
  18  Hrastnik David
  19  Šećerović Amer
  20  Verdev Žan (V)
  23  Gojzdnik Jure
  Rezervni igralci
  6  Ferlež Tim
  8  Pukl Bruno
  13  Nitaj Liridon
  99  Grobelnik Jaka (V)
  Rezervni igralci
  1  Vašl Patrik (V)
  2  Roškar Andraž
  4  Zabukovnik Nejc
  6  Obrez Gregor
  14  Gačnik Andrej
  22  Koren Nik
   TRENER
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   NK Šmartno 1928
   Stevanović Dobrivoje
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 9 - Karabegovič Mak (33')
   2 : 0 2 - Pirtovšek Rok (44')
   NK Šmartno 1928
   OPOMINJANI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
    10 - Veler Tomaž (36')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   NK Šmartno 1928
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  62'     8 - Pukl Bruno
       17 - Duspara Rok
  74'     6 - Ferlež Tim
       9 - Karabegovič Mak
  86'     13 - Nitaj Liridon
       11 - Torra Arjan
   NK Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Zabukovnik Nejc
       11 - Lenošek Matevž
  46'     22 - Koren Nik
       19 - Šećerović Amer
  75'     2 - Roškar Andraž
       23 - Gojzdnik Jure
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan