Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 14. krog 19.11.16
   TEKMA: Dravinja - ŠD Videm 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Perić Dragoslav
   1. pomočnik: Švarc Dejan
   2. pomočnik: Salkić Alen
   Delegat: Močnik Vlado
   POSTAVI
   Dravinja
Priimek in ime
  2  Ratkovič Macuh Luka
  6  Jernejšek Jan
  7  Kolar Anej
  8  Kotnik Gregor (K)
  11  Kolar Andraž
  12  Šajtegel Nino (V)
  13  Gosak Davorin
  14  Zbičajnik Blaž
  15  Rožmarič Blaž
  19  Pesjak Žiga
  22  Napotnik Žan
   ŠD Videm
Priimek in ime
  2  Cafuta Gregor
  3  Murko Domen
  4  Lah Mihael (K)
  5  Kajtna David
  6  Plajnšek Žan
  7  Kovačič Jure
  8  Tement Žiga
  9  Škvarić Emanuel
  10  Krajnc Sebastjan
  11  Pintarič Rok
  12  Malogorski Goran (V)
  Rezervni igralci
  1  Skrbinšek Matic (V)
  9  Zbičajnik Aljaž
  10  Damše Mario
  20  Marinšek Žan
  Rezervni igralci
  1  Šmigoc Leopold (V)
  13  Bračič Jan
  14  Leskovar Mihael
  15  Dominc Luka
  16  Gerečnik Sašo
   TRENER
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   ŠD Videm
   Gorše Primož
   STRELCI
   Dravinja
   ŠD Videm
   0 : 1   9 - Škvarić Emanuel (40') 
   OPOMINJANI
   Dravinja
    2 - Ratkovič Macuh Luka (45')
    8 - Kotnik Gregor (48')
   ŠD Videm
    4 - Lah Mihael (35')
    11 - Pintarič Rok (41')
   IZKLJUČENI
   Dravinja
   ŠD Videm
   MENJAVE
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     1 - Skrbinšek Matic
       12 - Šajtegel Nino
  56'     10 - Damše Mario
       7 - Kolar Anej
  64'     20 - Marinšek Žan
       14 - Zbičajnik Blaž
   ŠD Videm
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Gerečnik Sašo
       9 - Škvarić Emanuel
  65'     14 - Leskovar Mihael
       7 - Kovačič Jure
  84'     13 - Bračič Jan
       6 - Plajnšek Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan