Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 4. krog 10.09.16
   TEKMA: AjDAS Lenart - Korotan Prevalje 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahole Jože
   1. pomočnik: Mijatović Veljko
   2. pomočnik: Mežnar Matic
   Delegat: Jeneš Boris
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  3  Žnuderl Tomaž
  4  Turk Anton
  5  Repa Matevž
  7  Burian Miha
  8  Čuček Miha (K)
  9  Šunko Gorazd
  13  Koder Tadej
  14  Hager Dejan
  19  Drašak Blaž
  20  Ploj Tomi
   Korotan Prevalje
Priimek in ime
  2  Obretan Matic
  3  Borovnik Boštjan
  6  Grušovnik Lovro
  8  Muršič Nejc
  9  Kűzma Tin
  10  Ičanović Admir
  13  Belej Rožej Nejc
  14  Plesec Nejc
  17  Korasa Matic
  20  Ferlež Davorin
  33  Simeunović Čedomir (V,K)
  Rezervni igralci
  2  Bračič David
  10  Ploj Dejan
  11  Simonič Blaž
  15  Trstenjak Denis
  Rezervni igralci
  4  Janet Oskar
  5  Kozlar Andrej
  7  Bukovec Mihael
  11  Pečnik Anže
  15  Pipuš Matic
  21  Kiselak David
   TRENER
   AjDAS Lenart
   Vidačković Ivan
   Korotan Prevalje
   Bukovec Mihael
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   Korotan Prevalje
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    4 - Turk Anton (10')
    8 - Čuček Miha (34')
    7 - Burian Miha (60')
    3 - Žnuderl Tomaž (81')
   Korotan Prevalje
    14 - Plesec Nejc (44')
    17 - Korasa Matic (80')
    11 - Pečnik Anže (83')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   Korotan Prevalje
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  40'     10 - Ploj Dejan
       4 - Turk Anton
  59'     11 - Simonič Blaž
       10 - Ploj Dejan
   Korotan Prevalje
  Minuta  Igralec
  46'     4 - Janet Oskar
       20 - Ferlež Davorin
  53'     11 - Pečnik Anže
       9 - Kűzma Tin
  62'     21 - Kiselak David
       2 - Obretan Matic
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
25. krog 19.05.18
Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 1 : 1
NK AjDAS Lenart : Šampion 1 : 3
Zreče : Dravograd Avto Grubelnik 1 : 1
NK Pohorje : Tehnotim Pesnica 4 : 2
Videm : Dravinja 2 : 1
Korotan Prevalje : AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 0
Kety Emmi Bistrica : Fosilum Šentjur 3 : 2
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan