Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 5. krog 17.09.16
   TEKMA: Maribor B - Dravinja 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Maribor - Športni park Tabor    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Vojska Matej
   2. pomočnik: Salkić Alen
   Delegat: Hozjan Avgust
   POSTAVI
   Maribor B
Priimek in ime
  12  Hamer Marino (V)
  15  Sirk Rok
  16  Lipušček Žiga
  30  Ahmedi Valon
  31  Vujčić Daniel
  32  Uskoković Luka
  35  Filipović Matej
  37  Hajrić Anel
  41  Lorbek Nik (K)
  42  Lazar Luka
  77  Karničnik Žan
   Dravinja
Priimek in ime
  1  Skrbinšek Matic (V)
  2  Ratkovič Macuh Luka
  4  Denac Alen
  7  Ramšak Žan
  8  Kotnik Gregor (K)
  17  Kotnik Tomo
  18  Napotnik Žan
  19  Pesjak Žiga
  20  Kolar Andraž
  21  Klokočovnik Simon
  22  Podkrajšek Blaž
  Rezervni igralci
  18  Šauperl Bian Paul
  23  Bračko Miha
  34  Prineg Damjan (V)
  45  Flis Žan
  92  Horvat Rok
  Rezervni igralci
  6  Jernejšek Jan
  9  Zbičajnik Aljaž
  10  Kolar Anej
  11  Furman Matej
  13  Gosak Davorin
  15  Rožmarič Blaž
  16  Marinšek Žan
   TRENER
   Maribor B
   Breber Zvonko
   Dravinja
   Ratkovič Boštjan
   STRELCI
   Maribor B
   1 : 0 42 - Lazar Luka (65')
   Dravinja
   1 : 1   20 - Kolar Andraž (78') 
   OPOMINJANI
   Maribor B
   Dravinja
    8 - Kotnik Gregor (6')
    19 - Pesjak Žiga (27')
    22 - Podkrajšek Blaž (52')
    4 - Denac Alen (55')
    2 - Ratkovič Macuh Luka (93')
   IZKLJUČENI
   Maribor B
   Dravinja
   MENJAVE
   Maribor B
  Minuta  Igralec
  70'     18 - Šauperl Bian Paul
       37 - Hajrić Anel
   Dravinja
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Gosak Davorin
       17 - Kotnik Tomo
  63'     16 - Marinšek Žan
       19 - Pesjak Žiga
  86'     15 - Rožmarič Blaž
       7 - Ramšak Žan
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan