Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 20. krog 23.04.17
   TEKMA: NK Šampion - AjDAS Lenart 4 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Celje - Olimp - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Topolnik Gorazd
   2. pomočnik: Zakal Pavel
   Delegat: Babič Stanislav
   POSTAVI
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Pirtovšek Rok (K)
  3  Pfeifer Urh
  5  Antyie Ebenezer Nunoo
  6  Korošec Miha
  7  Radić Aleksandar
  8  Ferlež Tim
  9  Karabegovič Mak
  10  Torra Jetmir
  11  Duspara Rok
  17  Muhič Aleksej
  33  Vunderl Lan (V)
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  4  Šnofl Davorin
  6  Jurančič Primož
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  10  Ploj Dejan
  14  Ploj Mitja
  16  Bračič David
  18  Ploj Klemen
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
  Rezervni igralci
  4  Mihalič Luka
  13  Nitaj Liridon
  16  Ravnak Tilen
  Rezervni igralci
  5  Turk Anton
  13  Voglar Filip
  15  Drašak Blaž
   TRENER
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   AjDAS Lenart
   Sečkar Jože
   STRELCI
   NK Šampion
   1 : 0 9 - Karabegovič Mak (44')
   2 : 0 10 - Torra Jetmir (58')
   3 : 0 9 - Karabegovič Mak (61')
   4 : 0 13 - Nitaj Liridon (87')
   AjDAS Lenart
   OPOMINJANI
   NK Šampion
    11 - Duspara Rok (34')
   AjDAS Lenart
    18 - Ploj Klemen (15')
    10 - Ploj Dejan (22')
   IZKLJUČENI
   NK Šampion
   AjDAS Lenart
   MENJAVE
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  64'     4 - Mihalič Luka
       5 - Antyie Ebenezer Nunoo
  73'     13 - Nitaj Liridon
       9 - Karabegovič Mak
  80'     16 - Ravnak Tilen
       8 - Ferlež Tim
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  62'     5 - Turk Anton
       14 - Ploj Mitja
  68'     15 - Drašak Blaž
       16 - Bračič David
  80'     13 - Voglar Filip
       4 - Šnofl Davorin
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan