Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 13. krog 26.11.16
   TEKMA: AjDAS Lenart - NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Lenart - Polena    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Čiča Miodrag
   2. pomočnik: Kolenc Leon
   Delegat: Lackovič Željko
   POSTAVI
   AjDAS Lenart
Priimek in ime
  1  Holcman Boštjan (V)
  4  Šnofl Davorin
  6  Damiš Jernej
  7  Burian Miha (K)
  8  Čuček Miha
  10  Žnuderl Tomaž
  14  Hager Dejan
  18  Ploj Klemen
  19  Drašak Blaž
  20  Ploj Tomi
  21  Marko Mitja
   NK ZU-VIL Brunšvik
Priimek in ime
  1  Frlež Alen (V)
  4  Čeh Nikolaj
  6  Krajnc Sergej
  7  Požegar Aleš
  8  Frangež Matjaž
  9  Kušar Peter (K)
  10  Milutinović Nikola
  15  Lončarič Nejc
  22  Lešnik Miha
  23  Perkovič Igor
  88  Vindiš Marcel
  Rezervni igralci
  3  Jurančič Primož
  5  Repa Matevž
  11  Simonič Blaž
  12  Vajs Rene (V)
  15  Trstenjak Denis
  16  Marko Zdravko
  Rezervni igralci
  14  Brodar Dejan
   TRENER
   AjDAS Lenart
   NK ZU-VIL Brunšvik
   Požegar Aleš
   STRELCI
   AjDAS Lenart
   NK ZU-VIL Brunšvik
   0 : 1   10 - Milutinović Nikola (42') 
   OPOMINJANI
   AjDAS Lenart
    19 - Drašak Blaž (30')
    4 - Šnofl Davorin (34')
    10 - Žnuderl Tomaž (50')
    1 - Holcman Boštjan (65')
   NK ZU-VIL Brunšvik
    8 - Frangež Matjaž (44')
    10 - Milutinović Nikola (50')
    6 - Krajnc Sergej (92')
   IZKLJUČENI
   AjDAS Lenart
   NK ZU-VIL Brunšvik
    8 - Frangež Matjaž (72')
   MENJAVE
   AjDAS Lenart
  Minuta  Igralec
  58'     3 - Jurančič Primož
       19 - Drašak Blaž
   NK ZU-VIL Brunšvik
  Minuta  Igralec
  87'     14 - Brodar Dejan
       10 - Milutinović Nikola
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan