Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  3. SNL - Sever  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  20.08.16 
20.08.16 NK Dravograd : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 3(0 : 1)
20.08.16 NK Rogaška : NK Fužinar Ravne Systems 3 : 0(1 : 0)
21.08.16 ŠD Videm : Dravinja 1 : 1(1 : 1)
20.08.16 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Šampion 2 : 2(0 : 1)
20.08.16 S.Rojko Dobrovce : AjDAS Lenart 2 : 2(1 : 1)
21.08.16 NK Šmartno 1928 : Mons Claudius 3 : 4(2 : 3)
20.08.16 Maribor B : Korotan Prevalje 8 : 1(3 : 1)
2. krog  27.08.16 
27.08.16 NK Šmarje pri Jelšah : Korotan Prevalje 4 : 1(2 : 0)
27.08.16 Mons Claudius : Maribor B 0 : 2(0 : 0)
27.08.16 AjDAS Lenart : NK Šmartno 1928 1 : 3(1 : 2)
28.08.16 NK Šampion : S.Rojko Dobrovce 1 : 3(0 : 2)
27.08.16 Dravinja : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1(1 : 0)
27.08.16 NK Fužinar Ravne Systems : ŠD Videm 2 : 0(0 : 0)
27.08.16 NK Dravograd : NK Rogaška 1 : 3(1 : 3)
3. krog  03.09.16 
03.09.16 NK Rogaška : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
04.09.16 ŠD Videm : NK Dravograd 5 : 1(1 : 1)
04.09.16 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Fužinar Ravne Systems 1 : 1(1 : 0)
03.09.16 S.Rojko Dobrovce : Dravinja 3 : 1(1 : 0)
04.09.16 NK Šmartno 1928 : NK Šampion 1 : 0(0 : 0)
02.09.16 Maribor B : AjDAS Lenart 6 : 0(6 : 0)
04.09.16 Korotan Prevalje : Mons Claudius 2 : 2(2 : 1)
4. krog  10.09.16 
10.09.16 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 2 : 1(2 : 1)
10.09.16 AjDAS Lenart : Korotan Prevalje 0 : 0(0 : 0)
11.09.16 NK Šampion : Maribor B 2 : 4(0 : 2)
10.09.16 Dravinja : NK Šmartno 1928 2 : 1(2 : 1)
10.09.16 NK Fužinar Ravne Systems : S.Rojko Dobrovce 0 : 2(0 : 2)
10.09.16 NK Dravograd : NK ZU-VIL Brunšvik 2 : 3(0 : 1)
10.09.16 NK Rogaška : ŠD Videm 2 : 0(0 : 0)
5. krog  17.09.16 
18.09.16 ŠD Videm : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 1(1 : 0)
18.09.16 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Rogaška 1 : 3(1 : 0)
17.09.16 S.Rojko Dobrovce : NK Dravograd 0 : 0(0 : 0)
18.09.16 NK Šmartno 1928 : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 2(0 : 0)
17.09.16 Maribor B : Dravinja 1 : 1(0 : 0)
17.09.16 Korotan Prevalje : NK Šampion 4 : 1(1 : 0)
17.09.16 Mons Claudius : AjDAS Lenart 3 : 0(0 : 0)
6. krog  24.09.16 
24.09.16 NK Šmarje pri Jelšah : AjDAS Lenart 4 : 1(0 : 0)
25.09.16 NK Šampion : Mons Claudius 3 : 2(0 : 2)
24.09.16 Dravinja : Korotan Prevalje 3 : 2(1 : 2)
24.09.16 NK Fužinar Ravne Systems : Maribor B 1 : 3(0 : 2)
24.09.16 NK Dravograd : NK Šmartno 1928 1 : 0(1 : 0)
24.09.16 NK Rogaška : S.Rojko Dobrovce 7 : 0(3 : 0)
25.09.16 ŠD Videm : NK ZU-VIL Brunšvik 5 : 1(2 : 1)
7. krog  01.10.16 
02.10.16 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1(1 : 1)
05.10.16 S.Rojko Dobrovce : ŠD Videm 2 : 1(0 : 0)
02.10.16 NK Šmartno 1928 : NK Rogaška 0 : 1(0 : 0)
05.10.16 Maribor B : NK Dravograd 3 : 0(1 : 0)
05.10.16 Korotan Prevalje : NK Fužinar Ravne Systems 4 : 1(3 : 1)
01.10.16 Mons Claudius : Dravinja 2 : 1(0 : 0)
12.10.16 AjDAS Lenart : NK Šampion 3 : 3(1 : 1)
8. krog  09.10.16 
08.10.16 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šampion 0 : 3(0 : 1)
08.10.16 Dravinja : AjDAS Lenart 3 : 1(1 : 1)
08.10.16 NK Fužinar Ravne Systems : Mons Claudius 1 : 1(1 : 0)
09.10.16 NK Dravograd : Korotan Prevalje 1 : 0(0 : 0)
09.10.16 NK Rogaška : Maribor B 2 : 3(1 : 2)
09.10.16 ŠD Videm : NK Šmartno 1928 2 : 0(1 : 0)
09.10.16 NK ZU-VIL Brunšvik : S.Rojko Dobrovce 3 : 3(1 : 2)
9. krog  15.10.16 
15.10.16 S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2(1 : 0)
16.10.16 NK Šmartno 1928 : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0(1 : 0)
15.10.16 Maribor B : ŠD Videm 9 : 0(2 : 0)
15.10.16 Korotan Prevalje : NK Rogaška 5 : 3(1 : 1)
15.10.16 Mons Claudius : NK Dravograd 1 : 2(0 : 2)
15.10.16 AjDAS Lenart : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 0(0 : 0)
16.10.16 NK Šampion : Dravinja 0 : 2(0 : 1)
10. krog  22.10.16 
22.10.16 NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja 1 : 0(0 : 0)
22.10.16 NK Fužinar Ravne Systems : NK Šampion 5 : 1(0 : 1)
22.10.16 NK Dravograd : AjDAS Lenart 2 : 0(0 : 0)
22.10.16 NK Rogaška : Mons Claudius 4 : 1(3 : 0)
23.10.16 ŠD Videm : Korotan Prevalje 0 : 2(0 : 1)
23.10.16 NK ZU-VIL Brunšvik : Maribor B 0 : 4(0 : 1)
22.10.16 S.Rojko Dobrovce : NK Šmartno 1928 2 : 0(0 : 0)
11. krog  29.10.16 
30.10.16 NK Šmartno 1928 : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 1(0 : 0)
29.10.16 Maribor B : S.Rojko Dobrovce 2 : 1(1 : 0)
29.10.16 Korotan Prevalje : NK ZU-VIL Brunšvik 8 : 1(4 : 0)
29.10.16 Mons Claudius : ŠD Videm 0 : 0(0 : 0)
29.10.16 AjDAS Lenart : NK Rogaška 1 : 1(0 : 1)
30.10.16 NK Šampion : NK Dravograd 0 : 1(0 : 1)
29.10.16 Dravinja : NK Fužinar Ravne Systems 5 : 1(2 : 0)
12. krog  05.11.16 
05.11.16 NK Šmarje pri Jelšah : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 0(0 : 0)
05.11.16 NK Dravograd : Dravinja 3 : 1(0 : 1)
05.11.16 NK Rogaška : NK Šampion 9 : 1(3 : 1)
05.11.16 ŠD Videm : AjDAS Lenart 3 : 2(1 : 1)
06.11.16 NK ZU-VIL Brunšvik : Mons Claudius 6 : 3(5 : 2)
05.11.16 S.Rojko Dobrovce : Korotan Prevalje 0 : 2(0 : 0)
06.11.16 NK Šmartno 1928 : Maribor B 0 : 6(0 : 2)
13. krog  12.11.16 
12.11.16 Maribor B : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0(2 : 0)
12.11.16 Korotan Prevalje : NK Šmartno 1928 3 : 0(1 : 0)
12.11.16 Mons Claudius : S.Rojko Dobrovce 6 : 4(4 : 2)
26.11.16 AjDAS Lenart : NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1(0 : 1)
13.11.16 NK Šampion : ŠD Videm 3 : 0(2 : 0)
12.11.16 Dravinja : NK Rogaška 1 : 0(0 : 0)
12.11.16 NK Fužinar Ravne Systems : NK Dravograd 2 : 2(0 : 0)
14. krog  19.11.16 
19.11.16 NK Šmarje pri Jelšah : NK Dravograd 0 : 0(0 : 0)
19.11.16 NK Fužinar Ravne Systems : NK Rogaška 4 : 1(2 : 0)
19.11.16 Dravinja : ŠD Videm 0 : 1(0 : 1)
19.11.16 NK Šampion : NK ZU-VIL Brunšvik 6 : 1(3 : 0)
19.11.16 AjDAS Lenart : S.Rojko Dobrovce 4 : 2(4 : 2)
19.11.16 Mons Claudius : NK Šmartno 1928 7 : 1(4 : 1)
19.11.16 Korotan Prevalje : Maribor B 1 : 1(1 : 0)
15. krog  18.03.17 
18.03.17 Korotan Prevalje : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 1(2 : 1)
18.03.17 Maribor B : Mons Claudius 2 : 1(1 : 0)
19.03.17 NK Šmartno 1928 : AjDAS Lenart 0 : 3(0 : 1)
18.03.17 S.Rojko Dobrovce : NK Šampion 1 : 0(1 : 0)
19.03.17 NK ZU-VIL Brunšvik : Dravinja 2 : 2(1 : 1)
19.03.17 ŠD Videm : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1(0 : 1)
18.03.17 NK Rogaška : NK Dravograd 2 : 2(2 : 2)
16. krog  25.03.17 
25.03.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Rogaška 0 : 0(0 : 0)
25.03.17 NK Dravograd : ŠD Videm 2 : 0(0 : 0)
25.03.17 NK Fužinar Ravne Systems : NK ZU-VIL Brunšvik 1 : 0(1 : 0)
25.03.17 Dravinja : S.Rojko Dobrovce 2 : 0(0 : 0)
26.03.17 NK Šampion : NK Šmartno 1928 2 : 0(2 : 0)
25.03.17 AjDAS Lenart : Maribor B 0 : 4(0 : 0)
25.03.17 Mons Claudius : Korotan Prevalje 1 : 1(0 : 0)
17. krog  01.04.17 
01.04.17 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
01.04.17 Korotan Prevalje : AjDAS Lenart 4 : 0(2 : 0)
01.04.17 Maribor B : NK Šampion 0 : 3(0 : 0)
02.04.17 NK Šmartno 1928 : Dravinja 0 : 2(0 : 1)
01.04.17 S.Rojko Dobrovce : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 3(0 : 1)
02.04.17 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Dravograd 2 : 3(0 : 1)
02.04.17 ŠD Videm : NK Rogaška 0 : 3(0 : 1)
18. krog  08.04.17 
08.04.17 NK Šmarje pri Jelšah : ŠD Videm 3 : 2(3 : 0)
08.04.17 NK Rogaška : NK ZU-VIL Brunšvik 4 : 1(3 : 0)
08.04.17 NK Dravograd : S.Rojko Dobrovce 2 : 1(1 : 1)
08.04.17 NK Fužinar Ravne Systems : NK Šmartno 1928 6 : 0(2 : 0)
08.04.17 Dravinja : Maribor B 0 : 2(0 : 0)
09.04.17 NK Šampion : Korotan Prevalje 4 : 2(0 : 1)
08.04.17 AjDAS Lenart : Mons Claudius 2 : 2(1 : 0)
19. krog  15.04.17 
15.04.17 AjDAS Lenart : NK Šmarje pri Jelšah 4 : 0(2 : 0)
15.04.17 Mons Claudius : NK Šampion 2 : 0(0 : 0)
15.04.17 Korotan Prevalje : Dravinja 0 : 1(0 : 1)
15.04.17 Maribor B : NK Fužinar Ravne Systems 3 : 2(1 : 0)
14.04.17 NK Šmartno 1928 : NK Dravograd 2 : 2(2 : 0)
15.04.17 S.Rojko Dobrovce : NK Rogaška 1 : 1(1 : 0)
15.04.17 NK ZU-VIL Brunšvik : ŠD Videm 1 : 3(0 : 1)
20. krog  22.04.17 
22.04.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 1(0 : 0)
23.04.17 ŠD Videm : S.Rojko Dobrovce 2 : 3(0 : 0)
22.04.17 NK Rogaška : NK Šmartno 1928 7 : 0(3 : 0)
22.04.17 NK Dravograd : Maribor B 1 : 4(0 : 1)
22.04.17 NK Fužinar Ravne Systems : Korotan Prevalje 1 : 3(0 : 2)
22.04.17 Dravinja : Mons Claudius 0 : 1(0 : 0)
23.04.17 NK Šampion : AjDAS Lenart 4 : 0(1 : 0)
21. krog  26.04.17 
26.04.17 NK Šampion : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 1(1 : 0)
26.04.17 AjDAS Lenart : Dravinja 4 : 0(0 : 0)
26.04.17 Mons Claudius : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 0(0 : 0)
26.04.17 Korotan Prevalje : NK Dravograd 0 : 1(0 : 0)
26.04.17 Maribor B : NK Rogaška 1 : 1(0 : 0)
26.04.17 NK Šmartno 1928 : ŠD Videm 1 : 1(0 : 1)
26.04.17 S.Rojko Dobrovce : NK ZU-VIL Brunšvik 3 : 3(0 : 1)
22. krog  29.04.17 
29.04.17 NK Šmarje pri Jelšah : S.Rojko Dobrovce 2 : 3(1 : 0)
30.04.17 NK ZU-VIL Brunšvik : NK Šmartno 1928 4 : 0(2 : 0)
30.04.17 ŠD Videm : Maribor B 1 : 7(1 : 3)
29.04.17 NK Rogaška : Korotan Prevalje 2 : 0(0 : 0)
29.04.17 NK Dravograd : Mons Claudius 1 : 2(0 : 1)
29.04.17 NK Fužinar Ravne Systems : AjDAS Lenart 4 : 1(3 : 1)
29.04.17 Dravinja : NK Šampion 0 : 1(0 : 1)
23. krog  06.05.17 
06.05.17 Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 0(0 : 0)
06.05.17 NK Šampion : NK Fužinar Ravne Systems 2 : 2(0 : 0)
06.05.17 AjDAS Lenart : NK Dravograd 1 : 0(1 : 0)
06.05.17 Mons Claudius : NK Rogaška 1 : 3(0 : 0)
06.05.17 Korotan Prevalje : ŠD Videm 1 : 2(1 : 1)
06.05.17 Maribor B : NK ZU-VIL Brunšvik 4 : 2(0 : 1)
07.05.17 NK Šmartno 1928 : S.Rojko Dobrovce 4 : 2(2 : 0)
24. krog  13.05.17 
13.05.17 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šmartno 1928 5 : 0(3 : 0)
13.05.17 S.Rojko Dobrovce : Maribor B 1 : 7(1 : 2)
14.05.17 NK ZU-VIL Brunšvik : Korotan Prevalje 5 : 0(0 : 0)
14.05.17 ŠD Videm : Mons Claudius 2 : 2(0 : 2)
13.05.17 NK Rogaška : AjDAS Lenart 6 : 1(2 : 0)
13.05.17 NK Dravograd : NK Šampion 4 : 0(2 : 0)
13.05.17 NK Fužinar Ravne Systems : Dravinja 4 : 0(1 : 0)
25. krog  20.05.17 
20.05.17 NK Fužinar Ravne Systems : NK Šmarje pri Jelšah 3 : 0(2 : 0)
20.05.17 Dravinja : NK Dravograd 2 : 4(0 : 2)
20.05.17 NK Šampion : NK Rogaška 3 : 5(1 : 0)
20.05.17 AjDAS Lenart : ŠD Videm 4 : 1(1 : 0)
20.05.17 Mons Claudius : NK ZU-VIL Brunšvik 0 : 1(0 : 0)
20.05.17 Korotan Prevalje : S.Rojko Dobrovce 3 : 0(2 : 0)
20.05.17 Maribor B : NK Šmartno 1928 15 : 1(9 : 1)
26. krog  27.05.17 
26.05.17 NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2(1 : 1)
27.05.17 NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5(0 : 1)
27.05.17 S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3(1 : 1)
27.05.17 NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1(0 : 0)
27.05.17 ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0(3 : 0)
27.05.17 NK Rogaška : Dravinja 3 : 1(1 : 0)
28.05.17 NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1(0 : 1)
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 16/17
26. krog 27.05.17
NK Šmarje pri Jelšah : Maribor B 3 : 2
NK Šmartno 1928 : Korotan Prevalje 1 : 5
NK ZU-VIL Brunšvik : AjDAS Lenart 0 : 1
ŠD Videm : NK Šampion 3 : 0
S.Rojko Dobrovce : Mons Claudius 1 : 3
NK Rogaška : Dravinja 3 : 1
NK Dravograd : NK Fužinar Ravne Systems 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan