Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SNL - Sever 16/17
  Zapisnik: 19. krog 15.04.17
   TEKMA: Mons Claudius - NK Šampion 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Rogatec - Športni park Rogatec-glavno igrišče    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Tkalčič Bojan
   1. pomočnik: Lahovič Marcel
   2. pomočnik: Vrabič Matic
   Delegat: Hotko Viktor
   POSTAVI
   Mons Claudius
Priimek in ime
  6  Štorman Aljaž
  8  Peer Samo
  13  Božak Tadej
  15  Močnik Primož
  16  Ogrinc Matic (K)
  17  Kidrič Tomaž
  19  Bokšan Jaka
  20  Krivec Uroš
  22  Klasinc Marko (V)
  96  Zdovc Žiga
  99  Vtič Marko
   NK Šampion
Priimek in ime
  2  Torra Arjan
  8  Korošec Miha
  9  Karabegovič Mak
  10  Torra Jetmir
  11  Muhič Aleksej
  14  Gabršek Nejc
  15  Vasov Boban
  16  Pfeifer Urh
  17  Duspara Rok
  20  Pirtovšek Rok (K)
  33  Vunderl Lan (V)
  Rezervni igralci
  7  Polajžer Dejan
  10  Peklič Žiga
  14  Zdovc Rok
  18  Kitak David
  30  Serdar Dario (V)
  Rezervni igralci
  7  Radić Aleksandar
  13  Nitaj Liridon
  18  Ferlež Tim
   TRENER
   Mons Claudius
   Drobne Oskar
   NK Šampion
   Marjanovič Marjan
   STRELCI
   Mons Claudius
   1 : 0 96 - Zdovc Žiga (67')
   2 : 0 20 - Krivec Uroš (85')
   NK Šampion
   OPOMINJANI
   Mons Claudius
    99 - Vtič Marko (29')
    15 - Močnik Primož (69')
    17 - Kidrič Tomaž (82')
    7 - Polajžer Dejan (94')
   NK Šampion
    2 - Torra Arjan (21')
    16 - Pfeifer Urh (67')
    14 - Gabršek Nejc (80')
    9 - Karabegovič Mak (82')
   IZKLJUČENI
   Mons Claudius
   NK Šampion
   MENJAVE
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
  69'     7 - Polajžer Dejan
       96 - Zdovc Žiga
  69'     10 - Peklič Žiga
       15 - Močnik Primož
  89'     18 - Kitak David
       20 - Krivec Uroš
   NK Šampion
  Minuta  Igralec
  64'     7 - Radić Aleksandar
       15 - Vasov Boban
  84'     18 - Ferlež Tim
       9 - Karabegovič Mak
  84'     13 - Nitaj Liridon
       11 - Muhič Aleksej
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
NOGOMETNI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3. SNL - SEVER
3. SNL - Sever 17/18
26. krog 27.05.18
Tehnotim Pesnica : Korotan Prevalje 3 : 1
AS System Šmarje pri Jelšah : Zreče 2 : 1
S.Rojko Dobrovce : NK Pohorje 1 : 1
Šampion : Kety Emmi Bistrica 2 : 1
Dravinja : Mons Claudius 4 : 0
Dravograd Avto Grubelnik : NK AjDAS Lenart 6 : 0
Fosilum Šentjur : Videm 1 : 4
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan